همه چیز درباره آیفون 13
قهرمان بوکس فیلیپین از ارز دیجیتال اختصاصی خود رونمایی کرد

قهرمان بوکس فیلیپین از ارز دیجیتال اختصاصی خود رونمایی کرد

«مانی پاکیائو» (Manny Pacquiao)، بوکسور و سلبریتی اهل فیلیپین از رمز ارز خود به نام «پک» (Pac) رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری South China Morning Post، پاکیائو رمز ارز اختصاصی خود را با پشتیبانی افراد قدرتمندی همچون «مایکل اوون»، ستاره سابق تیم لیورپول و تیم ملی انگلیس و «خالد بن زاید آل نهیان»، شیخ ابوظبی معرفی کرده است.

توکن «پک» به زودی به لیست توکن های صرافی بین المللی رمز ارز سنگاپور (GCOX) اضافه خواهد شد تا طرفداران و علاقه مندان به پاکیائو بتوانند با خرید آن از وی حمایت کنند. «جفری لین» (Jeffrey Lin) مؤسس صرافی مذکور می گوید هدف از ساخت این توکن صرفاً جذب سرمایه نبوده و آنها قصد دارند از آن یک اکوسیستم بسازند.

مانی پاکیائو ۴۰ ساله ملقب به «پکمن»، هم اکنون عنوان قهرمانی مسابقات بوکس سبک وزن انجمن بوکس جهانی (World Boxing Association) را در اختیار دارد. او اولین بار در ژوئن ۲۰۱۶ به مجلس سنا فیلیپین راه پیدا کرد.

ورود سلبریتی ها و افراد مشهور به صنعت کریپتو اتفاق نادری است. سایت Cointelegraph گزارش کرده «جیسون درولو» (Jason Desrouleaux) خواننده مشهور آمریکایی هم به زودی از رمز ارز اختصاصی خود در پلتفرم GCOX رونمایی خواهد کرد.

ماهیت غیرمتمرکز و دیجیتالی رمز ارزها سبب عدم وابستگی آنها به پول های سنتی شده و افراد مشهور را تشویق کرده تا وارد این حوزه شوند. طرفداران هم می توانند روی شخصیت محبوبشان سرمایه گذاری کنند.

«Evan Ngow» مدیر ارتباطات صرافی بین المللی رمز ارز سنگاپور می گوید درولو آخرین خواننده ای نخواهد بود که از رمز ارز خود رونمایی می کند و در آینده موسیقیدانان و افراد مشهور دیگری به او اضافه خواهند شد. از جمله این افراد می توان به «کارولین وزنیاکی» (Caroline Wozniacki) تنیس باز اهل دانمارک اشاره کرد.

سلبریتی ها پتانسیل رمز ارزها را به خوبی درک کرده اند و می خواهند از طریق آنها امپراتوری کسب و کار خود را مستحکم تر بنا کنند. اما باید دید با توجه به نوسان ارزهای دیجیتال و همچنین ظهور رمز ارز اختصاصی فیسبوک یعنی «لیبرا»، این پیش بینی تا چه حد درست از آب در خواهد آمد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato