امکانات و ابزارهای جدید در «راهکاران ابری» همکاران سیستم

«اگر قرار باشد یک نرم‌افزار به رشد کسب‌وکار کمک کند آیا می‌تواند فقط به مرزهای داخل یک سازمان محدود شود؟» این پرسشی است که «محسن طلایی»، معاون توسعه محصولات «همکاران سیستم» مطرح و به آن پاسخ منفی می‌دهد. او اعتقاد دارد که امروزه نرم‌افزارها باید به مرزهای گسترده‌تری از سازمانی که در آن کار می‌کنیم، نفوذ پیدا کنند.

معاون توسعه محصولات همکاران سیستم امروز در رویداد «باهم ۹۸»، اعلام کرد راهکاران ابری تلاش داشته است تا محدوده نرم‌افزارها را گسترش دهد و به سازمان‌ها کمک کنند تا هزینه‌های جانبی کمتری داشته باشند. او همچنین خبر از همکاری با «فرابوم» می‌دهد و می‌گوید به همین شکل، قابلیت‌های بیشتری به «راهکاران ابری» اضافه خواهد شد:

تور کیش

«در همکاران سیستم همکاری خود را با فرابوم آغاز کرده‌ایم و توانسته‌ایم از طریق این هاب، به بانک‌های مختلف متصل شویم و به مشتریان خود کمک کنیم تا محدوده‌شان را به بانک‌ها گسترش دهند. برای مثال، تا پیش از این اگر قرار بود حقوق و دستمزد یک سازمان را محاسبه شود، آخرین کاری که در سازمان انجام می‌شد، این بود که محاسبات انجام شود و به تایید مدیران برسد. پس از آن موضوع پرداخت و بردن چک بانکی توسط افراد و با مراجعه فیزیکی اتفاق می‌افتاد. اما با راهکاران ابری و برقراری این اتصال، با چند کلیک ساده و تایید در خود سازمان، انتقال بین حساب‌ها از درون نرم‌افزار انجام می‌شود.»

او خبر می‌دهد که توافق همکاران سیستم و فرابوم این قابلیت را برای کاربران راهکاران ابری به وجود می‌آورد که موضوع انتقال وجه، پیگیری مغایرت‌های بانکی، ردیابی چک و بسیاری از امکانات دیگر را به راحتی از طریق راهکاران ابری در اختیار داشته باشند.

همکاران سیستم همچنین امروز از اپلیکیشن «فرسان» با مفهوم «فرایند سفارش‌دهی آسان» رونمایی کرد؛ اپلیکیشنی که می‌خواهد یک پل ارتباطی ساده بین خرده‌فروشی‌ها و شرکت‌های تولید و پخش ایجاد کند. طلایی درباره نحوه استفاده و کارکرد این اپلیکیشن، ابتدا یک مثال زد و گفت:

«تصور کنید در یک سوپرمارکت مشغول خرید هستید و مسئول فروشگاه می‌خواهد همزمان، هم به شما پاسخ دهد و هم به نماینده‌ی یک شرکت‌ پخش. احتمالاً با این تجربه مواجه شده‌اید که فروشنده، در این زمان به دنبال آن است تا هم مشتریان خودش را حفظ کند و هم کار نماینده پخش را انجام دهد. ما در همکاران سیستم فکر کردیم که چرا این فرایند را معکوس نکنیم؟ با استفاده از اپلیکیشن فرسان، و به دلیل ماهیت ابری که این اپ دارد، امکان اتصال شرکت‌های تولید و پخش به خرده فروشی‌ها فراهم می‌شود.»

او اعلام کرد که همزمان به شرکت‌های فروشگاهی یا خرده فروشی‌ها هم اجازه داده شده تا با دستگاهی مانند موبایل، به راحتی به دیتاسنتر فرسان متصل شوند و سفارش‌های خود را در هر زمان که برای‌شان بهتر است، ثبت کنند:

«با این مدل، باز هم پای خود را از مرزهای یک سازمان فراتر گذاشته‌ایم. یعنی بعد از اینکه سفارش یک محصول پرمصرف از سوی یک فروشگاه ثبت می‌شود، سفارش در راهکار دیتاسنتر فرسان ذخیره می‌شود و سپس به ERP شرکت منتقل می‌شود. بقیه فرایند، یعنی پردازش درخواست فروش و تحویل آن، در مسیر قبلی ادامه پیدا می‌کند.»

معاون توسعه محصولات همکاران سیستم ابراز امیدواری کرد که با استفاده از این سرویس که بر بستر ابر توسعه پیدا کرده، رونق فعالیت کسب‌وکارهای خرده فروشی و شرکت‌های پخش افزایش پیدا کند.

مطالب مرتبط

گزارش ویدیویی: در رویداد سوار ابرهای ابر آروان چه گذشت؟

«سوار ابرها» رویدادی است که شرکت «ابر آروان»، ارائه دهنده خدمات یکپارچه ابری، در آن پیشرفت‌های سالانه و برنامه‌های سال آینده‌اش را تشریح می‌کند.چهارمین رویداد سوار ابرها نیز دیروز (۲۷ بهمن) در هتل اسپیناس پالاس تهران و با حضور ۳ هزار شرکت کننده برگزار شد. مدیران مختلف آروان با عناوین خاص خود در برابر جامعه... ادامه مطلب

نگاهی به محصولات جدید ابر آروان: یک تحول جدی در خدمات ابری

سوار ابرها، رویدادی فناورانه که ابر آروان آن را هر سال برگزار می‌کند، امسال شاهد معرفی محصولات مختلف و مهمی در حوزه خدمات ابری بود. چند روز پیش از آغاز این رویداد، با تیم ابر آروان به گفتگو نشستیم تا بیشتر با ابعاد مختلف محصولات جدید آشنا شویم.اسمارت روتینگ: افزایش سرعت اتصالاولین محصولی که ابر... ادامه مطلب

ناخدای اجرایی ابر آروان در آستانه «سوار ابرها»: برای بقا مجبوریم بین‌المللی شویم

ابر آروان که این روزها تبدیل به شرکتی شناخته شده در حوزه ارائه خدمات یکپارچه ابری شده، ۲۷ بهمن ماه در هتل اسپیناس پالاس تهران و در رویداد «سوار ابرها» میزبان بیشتر از ۲۵۰۰ نفر خواهد بود تا از دستاوردهای جدیدش بگوید. اما دستاوردهای جدید گویا با تلاش برای فعالیت بین‌المللی گره خورده‌اند. در گفتگویی... ادامه مطلب

گزارش ویدیویی: همکاران سیستم از جدیدترین محصولات و خدمات ابری خود رونمایی کرد

همکاران سیستم در رویداد «باهم ۹۸»، از جدیدترین محصولات و خدمات خود بر بستر ابر رونمایی کرد و استراتژی‌ها و برنامه‌های آینده‌اش را نیز در این حوزه تشریح کرد. گزارش ویدیویی دیجیاتو، در ۶ دقیقه به شکل کامل شما را در جریان این رویداد و اتفاقات مهم آن قرار می‌دهد.«فرید فولادی»، مدیرعامل همکاران سیستم اعلام... ادامه مطلب

ابرآمد متولد شد: گام جدی همکاران سیستم به سوی رایانش ابری

همکاران سیستم در رویداد «باهم ۹۸» که امروز در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، خبر از آغاز یک همکاری استراتژیک با شرکت «رمیس» داد. حاصل این همکاری، تولد شرکتی جدید به نام «ابرآمد» است که می‌خواهد خدمات رایانش ابری را در لایه‌ها مختلف و با سرویس‌های متنوع، در اختیار کسب‌وکارها و سازمان‌ها قرار دهد.اما... ادامه مطلب

همکاران سیستم و برگزاری رویداد «باهم ۹۸»؛ موج جدید رایانش ابری در راه است

همکاران سیستم اعلام کرده است که ۱۷ دی ماه، رویدادی را تحت عنوان «باهم ۹۸» به شکل تخصصی در حوزه رایانش ابری در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌کند. غول نرم‌افزاری کشور قرار است در این رویداد، آخرین محصولات حوزه رایانش ابری خود را در کنار تازه‌های «راهکاران ابری» را معرفی کند.رویدادی برای همه«محمد عزیزاللهی»،... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟