کاربران از پاک شدن ناگهانی پیام‌ها در Google Messages خبر می‌دهند

کاربران از پاک شدن ناگهانی پیام‌ها در Google Messages خبر می‌دهند

کاربران از پاک شدن ناگهانی پیام‌ها در Google Messages خبر می‌دهند

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که همچنان پیامک‌ها را مهم می‌دانند و Google Messages اپلیکیشن پیش‌فرض پیام‌رسانی در گوشی اندرویدی شماست، مراقب باشید. برخی کاربران اخیرا بروز مشکل عجیبی در این پیام‌رسان را به رسانه‌های تکنولوژی گزارش داده‌اند.

این کاربران ادعا می‌کنند که طی چند ساعت گذشته، پیامک‌های دریافتی آن‌ها «بدون هیچ دلیل و توضیحی ناپدید شده است». ظاهرا مشکل پس از دریافت پیام‌هایی با حروف به هم ریخته و نامفهوم و در حالی که اسم مخاطب ارسال‌کننده آن‌ها اشتباه بوده به وجود آمده است. پس از دریافت این پیام‌های به هم ریخته هم Google Messages کرش کرده و آرشیو تمام پیام‌ها در آن به طور کامل پاک شده‌اند.

از شواهد و قرائن پیداست که با یک مشکل بزرگ نرم‌افزاری مواجه هستیم. اما نکته نگران‌کننده‌تر این است که گوگل هنوز دلیل بروز این مشکل را شناسایی نکرده و هیچ واکنشی هم به آن نشان نداده است. بنابراین اگر به چنین مشکلی گرفتار شده‌اید فعلا چاره‌ای جز انتظار کشیدن برای راهکار گوگل نخواهید داشت.

تا زمانی که راهکاری برای برطرف شدن این مشکل ارائه نشده، شاید بهتر باشد که پیام‌رسان دیگری را برای دریافت پیامک روی گوشی خود نصب کنید. به عنوان مثال اپلیکیشن SMS Organizer مایکروسافت شاید به طور موقت بتواند نیازهایتان از پیام‌رسانی پیامکی در پلتفرم اندروید را برطرف کند.SMS Organizer را می‌توانید همین حالا و به رایگان از پلی استور دانلود کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل