ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ایده تاجر هنگ کنگی برای مبارزه با کرونا: توزیع رایگان ماسک بوسیله دستگاه فروش خودکار

«آدریان چنگ» (Adrian Cheng)، تاجر اهل هنگ کنگ قصد دارد میلیون ها ماسک جراحی را بوسیله ده ها دستگاه فروش خودکار یا همان وندینگ ماشین بین مردم هنگ کنگ توزیع کند. آدریان چنگ که وارث ...

پیمان حسنی
نوشته شده توسط پیمان حسنی | ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۰

«آدریان چنگ» (Adrian Cheng)، تاجر اهل هنگ کنگ قصد دارد میلیون ها ماسک جراحی را بوسیله ده ها دستگاه فروش خودکار یا همان وندینگ ماشین بین مردم هنگ کنگ توزیع کند.

آدریان چنگ که وارث شرکت دارایی و جواهرفروشی است، می گوید در فاز اول 10 میلیون ماسک را در دسترس افراد کم درآمد و آسیب پذیر هنگ کنگ قرار خواهد داد و آنها می توانند با استفاده از کارت هوشمند، ماسک را از دستگاه های فروش خودکار دریافت کنند.

هر کدام از کارت ها یک کد QR منحصر به فرد دارد که برای شناسایی هویت به کار می رود. دستگاه های فروش خودکار از پایان ماه آوریل در 18 منطقه هنگ کنگ نصب خواهند شد.

توزیع رایگان ماسک با دستگاه فروش خودکار در هنگ کنگ
دستگاه های فروش خودکار در 18 منطقه شهر هنگ کنگ نصب خواهند شد.

«چنگ» با انتشار بیانیه ای گفت:

«واقعاً ناراحت کننده است وقتی می بینم تعداد بسیار زیادی از مردم فقط به خاطر اینکه نمی توانند ماسک بخرند، در حال رنج کشیدن هستند. ماسک بسیار گران و کمیاب شده. برخی از آنها مجبورند یک ماسک را تا مدت ها استفاده کنند. امیدوارم این کار از مردم نیازمند پشتیبانی کند تا دیگر به خاطر کمبود ماسک در ترس زندگی نکنند.»

هنگ کنگ از جمله شهرهایی بود که به دلیل اقدامات سختگیرانه و زودهنگام توانسته بود شیوع ویروس کرونا را کنترل کند، ولی در هفته های اخیر و به خاطر جدی نگرفتن اقدامات پیشگیرانه آمار مبتلایان در این منطقه به شدت افزایش پیدا کرد. تاکنون 960 نفر در این شهر به ویروس کرونا مبتلا شده و 4 نفر جان خود را از دست داده اند.

آدریان چنگ مدیرعامل و نایب رئیس شرکت دارایی New World Development است. او کلکسیونر آثار هنری هم هست و در گذشته از هنرمندان چینی حمایت کرده است. او سال گذشته یک فروشگاه به نام «K11 Musea» را با معماری زیبا و سنت شکنانه در هنگ کنگ افتتاح کرد.

مجله فوربز میزان دارایی چنگ و خانواده‌اش را تقریباً 20.7 میلیارد دلار تخمین زده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی