کرونا پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ را به تعویق انداخت

کرونا پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ را به تعویق انداخت

اسفند ماه سال پیش بود که سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور (نصر) از شروع پیش ثبت نام الکامپ ۹۹ از اردیبهشت ۹۹ خبر داد. حالا این سازمان در بیانیه‌ای اعلام کرده به علت شیوع کرونا، پیش ثبت نام این نمایشگاه تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

سازمان نصر در اطلاعیه شماره ۳ خود برای بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، موسوم به الکامپ، اعلام کرده:

«به اطلاع همه شرکت‌ها و علاقمندان حضور در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک می‌رساند، با توجه به شرایط بوجود آمده در کشور عزیزمان به علت شیوع کرونا ویروس، پیش ثبت نام این نمایشگاه تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد. قبل از این قرار بود پیش ثبت نام الکامپ ۲۶ از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ آغاز و تا سی و یکم اردیبهشت ادامه پیدا کند. کمیته اجرایی برگزاری الکامپ با آرزوی سلامتی و سربلندی برای ملت ایران و‌ همه مردم جهان، به اطلاع می‌رساند با فراهم شدن شرایط، تاریخ‌های جدید پیش ثبت نام الکامپ ۱۳۹۹ را به زودی اطلاع رسانی خواهد کرد.»

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، نمایشگاه الکامپ امسال در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ تیر ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. با توجه به تعویق پیش ثبت نام و همچنین ادامه شیوع کرونا در ایران، این احتمال وجود دارد که تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ ۹۹ نیز تغییر کند و دیرتر برگزار شود، چرا که در حال حاضر برخی سالن‌های محل برگزاری نمایشگاه تبدیل به بیمارستان موقت شده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato