همه چیز درباره آیفون 13
گلکسی Z فولد S با لولای ۳۶۰ درجه معرفی می‌شود؛ رقیب سرسخت سرفیس Duo

گلکسی Z فولد S با لولای ۳۶۰ درجه معرفی می‌شود؛ رقیب سرسخت سرفیس Duo

در حالی که تفاوت زیادی میان گلکسی Z‌ فولد ۲ و سرفیس Duo وجود دارد، بسیاری آن‌ها را گوشی‌های تاشوی مناسبی می‌دانند. این احتمال وجود دارد که سامسونگ در آینده با گوشی گلکسی Z فولد S به جنگ محصول مایکروسافت برود.

گلکسی Z فولد ۲ یک گوشی گران‌قیمت و باکیفیت است که تنها می‌توان آن را ۱۸۰ درجه باز کرد، البته در بخش خارجی آن یک نمایشگر بزرگ قرار گرفته است. در مقابل سرفیس Duo به لولای ۳۶۰ درجه مجهز شده که قابلیت‌های بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهد و می‌توان از آن در حالت‌های مختلف استفاده کرد.

اخیرا شایعه‌ای منتشر شده که اطلاعاتی درباره گوشی تاشوی جدید سامسونگ در اختیار ما قرار می‌دهد. این گوشی هوشمند با نام گلکسی Z فولد S مکانیزمی مشابه گلکسی Z فولد ۲ و همچنین سرفیس Duo‌ خواهد داشت و می‌توان آن را به دو سمت تا کرد. این گوشی هوشمند برخلاف محصول مایکروسافت، به یک نمایشگر OLED انعطاف‌پذیر مجهز می‌شود.

از مدت‌ها قبل شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات درباره گوشی تاشوی اقتصادی سامسونگ هستیم و استفاده از یک نمایشگر می‌تواند سومین عضو خانواده گلکسی فولد را تبدیل به گزینه‌ای مناسب کند، البته تضمینی برای قیمت پایینتر گلکسی زد فولد اس نسبت به گلکسی فولد و گلکسی زد فولد ۲ وجود ندارد.

گلکسی Z فولد S

در حالی که استفاده از یک نمایشگر و کاهش تعداد دوربین‌ها می‌توانند باعث کاهش قیمت این دستگاه شوند، هزینه‌های مربوط به تحقیق و توسعه و همچنین تولید یک لولای ۳۶۰ درجه می‌تواند مانع از چنین موضوعی شوند.

گلکسی زد فولد ۲ نسبت به نسل قبلی خود بهبودهای زیادی را تجربه کرده، با این حال سامسونگ همچنان می‌تواند آن را بهینه کند و با قابلیت‌های بیشتری در اختیار کاربران قرار دهد، بنابراین نمی‌توان به راحتی به شایعه توسعه یک دستگاه با طراحی متفاوت و لولای ۳۶۰ درجه اطمینان کرد.

در صورتی که سامسونگ چنین پروژه‌ای را دنبال کند، گلکسی Z فولد S در مقایسه با سرفیس Duo به مشخصات فنی بهتری مجهز خواهد شد و امکان استفاده از چیپست اسنپدراگون ۸۷۵ در آن وجود دارد، البته اگر با یک گوشی تاشوی اقتصادی روبه‌رو باشیم، احتمالا این شرکت کره‌ای چیپ پرچمدار برای آن درنظر نمی‌گیرد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato