شبکه همراه اول در منطقه زلزله‌زده قزوین عادی است

در پی وقوع زلزله ۵.۴ ریشتریِ امروز در استان قزوین، شبکه همراه اول کاملاً پایدار و در حال خدمت‌رسانی به مشترکان است.

مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفت: همراه اول با در اختیار داشتن گسترده‌ترین شبکه ارتباطی کشور با بالاترین ضریب نفوذ جمعیتی، بخشی از بزرگترین ظرفیت زیرساختی خود را برای موقعیت‌های اضطراری و حساس تخصیص داده تا در مواقع بروز سوانح غیرمترقبه بتواند به مردم و مناطق آسیب‌دیده، سرویس‌دهی با کیفیت و بدون وقفه داشته باشد.

«یاسر رایگانی» افزود: «زلزله امروز (٣ آبان ١٣٩٩) در آوج استان قزوین و در عمق ١٠ کیلومتری زمین، حوالی ساعت ١۵ به‌وقوع پیوست که در بخش‌هایی از استان‌های البرز و تهران نیز احساس شد.» وی تصریح کرد: «شبکه همراه اول بدون هیچ‌گونه مشکلی و به‌صورت نرمال، در منطقه مذکور درحال سرویس‌دهی است.»

براساس محاسبات سامانه پایش لرزه‌ای ایران (سپلا) زلزله 5.4 که در ساعت 15:04:15 در 26 کیلومتر شمال غرب آوج رخ داده در فاصله 220 کیلومتری کانون زلزله (تهران) نیز احساس شده است. مرکز زلزله در حد میانی دو گسل لرزه زای کوشک نصرت و گسل آوج(آبدره) واقع شده است. احتمال خسارت حدود 1 تا 2 درصدی برای چند روستای اطراف مانند اسدآباد، کامشکان، منصور، اسماعیل آباد، چنگوله و نیرچ داده می شود.

Mobit

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟