ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سامانه آنلاین اخذ مجوز تردد بین شهری راه‌اندازی شد

فرمانداری تهران از امروز، امکان ثبت نام اینترنتی اخذ مجوز تردد بین شهری را برای شهروندان تهرانی فراهم کرده است. چند روز گذشته فرمانداری تهران از راه‌اندازی این وبسایت خبر داده بود. در همان زمان ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۵

فرمانداری تهران از امروز، امکان ثبت نام اینترنتی اخذ مجوز تردد بین شهری را برای شهروندان تهرانی فراهم کرده است.

چند روز گذشته فرمانداری تهران از راه‌اندازی این وبسایت خبر داده بود. در همان زمان «ایمان قربانی» رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران اعلام کرده بود: «در پی شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های اعلام شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، فرمانداری تهران به عنوان مرجع صدور مجوزهای تردد بین شهری خودروها مشغول به خدمت بوده که در این مدت خدمات بسیار خوبی به اقشار مختلف دائم از مردم و دستگاه‌ها ارائه شده است.»

وی همچنین تاکید کرده بود به دلیل وجود مشکلاتی چون ازدحام تعدد درخواست‌ها و همچنین ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، این تصمیم انجام شده است: «با تصمیمات اتخاذ شده صدور مجوزهای مذکور از روز شنبه 13 دی‌ ماه تا سه ‌شنبه 16 دی‌ ماه متوقف می‌شود و پس از آن به‌ صورت آنلاین ارائه خواهد شد.»

مجوز تردد بین شهرید.»

حال ایمان قربانی با رسیدن روز موعد یعنی سه شنبه در این مورد اعلام کرده است که «شهروندان تهرانی می‌توانند، از روز سه شنبه مورخ ۹۹۹/۱۰/۱۶ برای تردد بین شهری در سامانه صدور مجوز به نشانی moi.ir/taradod مراجعه و ثبت‌نام کنند.»

لازم به ذکر است درخواست تردد، با مستندات ارائه شده توسط کارشناسان فرمانداری تهران بررسی (تائید یا عدم تائید) در سامانه مربوطه قسمت پیگیری درخواست قابل مشاهده است که در مدت حداقل ۲۴ ساعت به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی