ریوین موفق به جذب مهندس ارشد تسلا در زمینه تولید باتری شد

ریوین موفق به جذب مهندس ارشد تسلا در زمینه تولید باتری شد

تسلا یکی از مهندسین ارشد خود در زمینه تولید سلول های باتری به نام «ویکتور پراجاپاتی» را از دست داد و این مهندس ارشد قرار است در شرکت ریوین مشغول به کار شود.

پیش از این ویکتور در بخش تولید پنل‌های خورشیدی شرکت تسلا کار می‌کرد.

سوپرشارژر تسلا

او پس از آغاز تولید مدل ۳ وارد بخش خودروسازی شرکت تسلا شد. دقیقا در زمانی که تسلا روزهای سیاهی را در زمینه انبوه سازی مدل ۳ پشت سر می‌گذاشت تا جایی که چیزی تا ورشکستگی فاصله نداشت.

ویکتور به کمک باقی مهندسین تسلا توانست از پس این چالش بزرگ بر بیاید و این شرکت موفق شد که از تولید ۱۰ خودرو در هفته به ۳۰۰۰ خودرو در هفته دست پیدا کند.

سوپرشارژر تسلا

او در نهایت به عنوان مدیر ارشد بخش تولید سلول های باتری انتخاب شد.

او در سال گذشته عنوان کرد که توانسته ۴۶۸۰ سلول باتری در کارخانه فرمونت ایالت کالیفرنیا تولید کند.

از مهم ترین دست آوردهای این مهندس ارشد می‌توان به ایجاد مرکز تولید سلول های باتری در داخل شرکت تسلا، ایجاد هر ۳ خط تولید پرتوتایپ، آزمایشی و تولید کامل، ایجاد یک تیم مهندسی با همکاری پاناسونیک برای رفع موانع تولید انبوه باتری ها اشاره کرد.

این مهندس از ماه گذشته به عنوان مدیر تولید شرکت ریوین مشغول به کار شده است.

این اولین بار نیست که چنین اتفاقی برای مهندسین و مدیران شرکت تسلا می‌افتد و پیش از این تسلا و ریوین وارد یک دعوای حقوقی در این زمینه شده بودند و حتی ایلان ماسک در توییتر خود اشاره به استخدام مهندسین تسلا توسط شرکت اپل کرده بود و اعلام کرد که تنها مهندسین اخراج شده از تسلا سر از اپل در می‌آورند.

در هر صورت آینده بسیار هیجان انگیزی در پس تولیدات محصولات تمام برقی در انتظار ما خواهد بود و این جا به جایی ها می‌تواند به تمامی طرفین در زمینه تولید کمک کند تا بیش از پیش شاهد استفاده از محصولات تمام برقی باشیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato