ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اطلاعات مراکز واکسیناسیون بلد
تکنولوژی

نقشه و مسیریاب بلد اطلاعات مراکز واکسیناسیون را روی نقشه نمایش می‌دهد

نقشه و مسیریاب بلد اعلام کرد که از امروز، اطلاعات مراکز واکسیناسیون را به طور زنده روی نقشه نمایش می‌دهد. بعد از حدود یک ماه از شروع واکسیناسیون به صورت عمومی در کشور و ایجاد صف‌های ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۷

نقشه و مسیریاب بلد اعلام کرد که از امروز، اطلاعات مراکز واکسیناسیون را به طور زنده روی نقشه نمایش می‌دهد. بعد از حدود یک ماه از شروع واکسیناسیون به صورت عمومی در کشور و ایجاد صف‌های طولانی در مراکز، نقشه و مسیریاب بلد اطلاعات جامع درباره هر یک از مراکز تزریق واکسن کرونا را جمع‌‌آوری کرده و روی نقشه به نمایش می‌گذارد. 

این اطلاعات شامل ساعت‌کاری و میزان شلوغی هر مرکز، رده سنی افراد واجد شرایط، زمان واکسیناسیون، نوع واکسن، مدارک لازم، و سایر اطلاعات تکمیلی هستند. بلد اعلام کرده که اطلاعات یاد شده در سطح شهر تهران هر روز توسط نیروهای بلد و کاربران مشارکت‌کننده برای کلیه مراکز بروزرسانی می‌شود تا کاربران با مراجعه به نرم‌افزار بتوانند آخرین وضعیت و اطلاعات را مشاهده کرده و با راحتی بیشتر به مراکز مراجعه کنند.

اطلاعات مراکز واکسیناسیون بلد

همچنین آخرین زمان به‌روزرسانی این اطلاعات هم در صفحه مربوط به هر مرکز واکسیناسیون نوشته شده است. اطلاعات مراکز واکسیناسیون کرونا هم اکنون در محدوده‌های شرق تهران، غرب، تهران، شمال تهران و جنوب تهران قابل مشاهده است و به زودی برای شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرج و اهواز نیز در دسترس خواهد بود.

اطلاعات مراکز واکسیناسیون بلد

علاوه بر این، نقشه بلد برای کاربرانی که در استان تهران هستند، اطلاعات کامل واکسیناسیون و اخبار کرونا را در صفحه اصلی نمایش می‌دهد. در کنار میانبر‌های کاربردی برای نمایش مراکز واکسن کرونا و مراکز تست کرونا، آمار واکسیناسیون و اخبار و توضیحات مربوط به واکسیناسیون نیز اضافه شده است.

اطلاعات مراکز واکسیناسیون بلد

 

بلد در بخش دیگری از نقشه خود، تجربه کاربران در فضای مجازی در هنگام واکسیناسیون را نیز اضافه کرده است. در این قسمت تجربه‌های متفاوت کاربران در مراکز مختلف در کشور نمایش داده می‌شود و کاربران می‌توانند با به اشتراک‌گذاری نظر و عکس خود در صفحه همان مرکز واکسیناسیون، در به روز بودن اطلاعات مراکز واکسیناسیون کرونا مشارکت داشته باشند.

سهولت دسترسی به اطلاعات دقیق و جامع و کاربردی در فرآیند واکسیناسیون برای شهروندان، هدف اصلی بلد در آخرین به‌روز رسانی بوده است و این نسخه به زودی در سراسر کشور و برای همه کاربران فعال خواهد شد. اما در حال حاضر کاربران تهرانی می‌توانند از این ویژگی بهره‌مند شوند. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Reza Molodi
    Reza Molodi | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

    آفرین

مطالب پیشنهادی