ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

وان پلاس نورد ۲ در اولین روزهای حضورش در بازار، منفجر شد

یکی از کاربران وان پلاس نورد ۲ ادعا می‌کند موبایل جدیدش بعد از ۵ روز کار کردن، به صورت ناگهانی و بدون هیچ دلیل خاصی حین دوچرخه سواری منفجر شده است. وان پلاس پس از ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۵

یکی از کاربران وان پلاس نورد ۲ ادعا می‌کند موبایل جدیدش بعد از ۵ روز کار کردن، به صورت ناگهانی و بدون هیچ دلیل خاصی حین دوچرخه سواری منفجر شده است. وان پلاس پس از رویت عکس‌های مربوط به این اتفاق،‌ ضمن برقراری ارتباط با کاربر مربوطه، تاکید کرده حتما به موضوع رسیدگی می‌کند.

خانم دوچرخه سوار که حدود ۵ روز قبل گوشی جدید وان پلاس نورد ۲ را خریداری کرده بود، در حین دوچرخه سواری با صدای انفجار موبایل جدیدش، تمرکز خود را از دست داده، تصادف کرده و آسیب دیده است. همسر این خانم دوچرخه سوار، عکس‌هایی از گوشی سوخته تهیه کرده و در حساب کاربری توییتر خود به اشتراک گذاشته؛‌ هرچند در حال حاضر توییت مربوطه حذف شده است.

«انکور شارما»، همسر این خانم در توییتر که با انتشار تصاویری موضوع را رسانه‌ای کرده بود،‌ می‌گوید همسرش ۵ روز قبل این موبایل جدید را خریداری کرده و حین دوچرخه سواری و بدون دلیل خاصی، ناگهان موبایلش منفجر می‌شود. شارما تاکید می‌کند که انفجار موبایل باعث شده همسرش در حین دوچرخه سواری تمرکز خود را از دست دهد و تصادف کند. شارما می‌گوید به دلیل تصادف، همسرش دچار آسیب دیدگی نیز شده است.

وان پلاس نورد ۲

همین مساله باعث شده که شارما تصمیم بگیرد تصاویری از گوشی سوخته و منفجر شده را به همراه توضیحات مربوطه به آسیب دیدگی همسرش در توییتر به اشتراک بگذارد. اما جالب است ساعاتی پس از انتشار توییت مربوطه توسط شارما، عکس‌ها و توضیحات مربوط به این حادثه به دلایل نامعلومی از حساب کاربری شارما حذف شده‌اند. قبل از حذف شدن توییت،‌ یکی از کاربران توییتر با نام کاربری «چشم عقاب» از توییت مربوطه اسکرین شات تهیه کرده و مجددا آن را به اشتراک گذاشته است.

وان پلاس پس از اطلاع از موضوع تاکید کرده این شرکت با شارما، همسر خانم دوچرخه سوار تماس گرفته و در حال بررسی موضوع است. وان پلاس می‌گوید چنین حوادثی از نظر این شرکت بسیار جدی و مهم است و قطعا به آن رسیدگی خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • fayyaz.saeed
    fayyaz.saeed | ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

    به دلیل انفجار تصادف کرد بعد به دلیل تصادف قوه تخیلش رو از دست داد، بعد به دلیل این افسرده شده، بعد باعث شده درآمد شغل شوهرش کاهش پیدا کنه بعد...
    چه صورتحسابی بشه!؟!

مطالب پیشنهادی