ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کلاب هاوس
تکنولوژی

کلاب‌هاوس به قابلیت ضبط محتوای صوتی چت روم‌ها مجهز می‌شود

کلاب‌هاوس از قابلیت‌های جدیدی از جمله ویژگی «Universal Search» برای جستجو در محتوای چت‌روم‌ها، ویژگی «Replay» برای ضبط محتوای صوتی، ویژگی «Clips» برای تهیه فایل ضبط شده ۳۰ ثانیه‌ای از محتوای صوتی با قابلیت اشتراک گذاری ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۹ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۰

کلاب‌هاوس از قابلیت‌های جدیدی از جمله ویژگی «Universal Search» برای جستجو در محتوای چت‌روم‌ها، ویژگی «Replay» برای ضبط محتوای صوتی، ویژگی «Clips» برای تهیه فایل ضبط شده ۳۰ ثانیه‌ای از محتوای صوتی با قابلیت اشتراک گذاری برای دیگران و «Spatial Audio» با هدف تجربه کاربری بهتر برای همه کاربران رونمایی کرد.

ویژگی Universal Search

کاربران کلاب‌هاوس با استفاده از این قابلیت می‌توانند در قسمت جستجو، علاوه بر جستجوی نام افراد و روم‌ها، با کلمات کلیدی انتخابی خود محتوای چت‌روم‌ها را نیز به راحتی جستجو کنند. این امکان اولین بار است که در اختیار کاربران این پلتفرم قرار می‌گیرد.

در حال حاضر قابلیت Universal Search در دسترس کاربران سیستم عامل اندروید و iOS قرار دارد.

ویژگی Replays

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که بزودی نسخه غیربتا آن در دسترس همه کاربران قرار می‌گیرد، Replays نام دارد که امکان ضبط محتوای صوتی چت‌روم‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کاربران کلاب‌هاوس می‌توانند محتوای صوتی چت‌روم‌ها را ضبط و دانلود کنند. بعد از ضبط محتوای صوتی، مدیران چت‌روم‌ها می‌توانند گزینه ضبط را براساس نیاز خود فعال یا غیرفعال کنند. این قابلیت برای ضبط محتوای چت‌روم‌های عمومی طراحی شده است.

ویژگی Clips

ویژگی Clips، در حال حاضر در دسترس برخی کاربران قرار دارد که می‌توانند از طریق آن کلیپ‌های ۳۰ ثانیه‌ای از محتوای چت‌روم‌های عمومی ضبط کرده و برای دیگران به اشتراک بگذارند.

کاربران برای دریافت کلیپ‌های کوتاه ۳۰ ثانیه‌ای، کافی است روی نماد قیچی ضربه بزنند و محتوای مورد نظر را انتخاب و دانلود کرده یا با دیگران به اشتراک بگذارند. نماد قیچی برای کاربران در قسمت پایین صفحه نمایش داده می‌شود.

ویژگی Spatial Audio

کلاب‌هاوس در تلاش است تا قابلیت Spatial Audio را در دسترس کلیه کاربران هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قرار دهد تا تجربه صوتی بهتری در این پلتفرم داشته باشند و زمانی که در چت‌روم‌ها حضور  دارند، تصور کنند در سالن واقعی کنفرانس هستند.

قابلیت‌های جدید می‌تواند بسیار کاربردی باشد و به نظر می‌رسد کاربران از این قابلیت‌ها استقبال می‌کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • sackboy
    sackboy | ۱۰ مهر ۱۴۰۰

    این نرم‌افزار به شدت over rated هست.

مطالب پیشنهادی