ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

همکاری سامسونگ و دیسکاوری در ساخت مستند حیات وحش با گلکسی S21 اولترا

سامسونگ و شرکت دیسکاوری در حال ساخت مستند حیات وحش با استفاده از گلکسی S21 اولترا با نام «چشم در چشم با ببر» هستند. رهبری این مستند را عکاس معروف حیات وحش «یاشان نارایان» بر ...

حامد کولیوند
نوشته شده توسط حامد کولیوند | ۱۸ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۰

سامسونگ و شرکت دیسکاوری در حال ساخت مستند حیات وحش با استفاده از گلکسی S21 اولترا با نام «چشم در چشم با ببر» هستند. رهبری این مستند را عکاس معروف حیات وحش «یاشان نارایان» بر عهده دارد.

این فیلم کوتاه در پارک ملی «Ranthambore» از ببرهای رو به انقراض ثبت و ضبط می‌شود. این پروژه برای آگاهی بخشی در مورد جنگل زدایی، شکار غیر قانونی غذاهای ببرها که منجر به کاهش جمعیت آن‌ها می‌شود، صورت گرفته است. این مستند به حمایت از پروژه C.A.T که سازمان WWF و دیسکاوری آغاز کرده بودند، ادامه می‌دهد. این پروژه‌های بزرگ اکنون ۶ میلیون هکتار از زیستگاه‌های محافظت شده در سراسر هند، بوتان و روسیه را شامل می‌شود.

کارگردان فیلم‌های مستند ویکرام سینگ که جوایز متعددی برده نیز به یاشان نارایان در این کار پیوسته است. این دو عکس‌ها و فیلم‌های مختلفی با استفاده از دوربین گلکسی S21 اولترا ثبت کرده‌اند.

در یکی از ویدیوها تمساحی با استفاده از لنز تله 10x ثبت شده است. تیم مستند سازی برای مقابله با شرایط نوری مختلف از حالت پرو در گوشی بهره برده و تصاویر زیبایی را شکار کرده است. همچنین در مواجه با یک ببر موفق شدند یک ویدیوی 8K از آن ضبط کنند و همزمان چندین عکس مختلف ثبت کنند.

ویکرام سینگ می‌گوید: « با به تصویر کشیدن زیبایی و قدرت این حیوانات، به مردم در تجربه ملموس از ببرها کمک می‌کنم. تصاویر و ویدیوهای ببرها در طبیعت به آموزش و جذب مخاطبان جهانی کمک می‌کند. او در ادامه می‌گوید همه ما باید در کنار هم کار کنیم تا این گربه‌های بزرگ به زندگی خود در طبیعت ادامه دهند.

گرم شدن زمین و تغییرات آب و هوایی به بحث داغ این روزها تبدیل شده و شاید اگر انسان‌ها تغییری در رفتار خود ایجاد نکنند، منابعی برای نسل‌های آینده وجود نداشته باشد و زمین کاملا خشک و بی‌آب شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی