ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گزارش ویدیویی: همراه اول در تلکام ۱۴۰۰؛ از جراحی توسط ربات‌ها تا جاده‌های هوشمند

نمایشگاه تلکام یک نمایشگاه تخصصی مخابراتی است و همراه اول همیشه در آن حضور پررنگی داشته است. این اپراتور سرویس‌های متنوعی را در غرفه خود به نمایش گذاشته و قرار است تا پنجم دی ماه، ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۳ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۲

نمایشگاه تلکام یک نمایشگاه تخصصی مخابراتی است و همراه اول همیشه در آن حضور پررنگی داشته است. این اپراتور سرویس‌های متنوعی را در غرفه خود به نمایش گذاشته و قرار است تا پنجم دی ماه، میزبان تمامی بازدیدکنندگان از غرفه باشد.

در غرفه همراه اول در سالن ۸ و ۹ واقع در نمایشگاه بین‌المللی چه خبر است؟ همراه اول با محصولات قدیم و جدید خود در این نمایشگاه شرکت کرده و پاسخگوی تمام مشترکین این اپراتور و دیگر علاقه‌مندان است. در کنار غرفه همراه اول هم غرفه کسب و کارهای همراه اول قرار دارد و این اپراتور با دستی پر در تلکام ۲۲ حاضر شده است.

ما در این ویدیو به سراغ مدیران همراه اول و بخش‌های جالبی از غرفه این اپراتور رفتیم تا با محصولات جدیدی که در این نمایشگاه از آنها رونمایی شده بیشتر آشنا شویم. همراه اول در زمینه فناوری‌های مرتبط با 5G با قدرت عمل کرده و تلاش کرده تا پروژه‌های ملی بزرگی پیرامون اینترنت اشیا را نیز به مرحله اجرایی برساند. سرویس‌های مشتری محوری همچون همراه من و اوانو هم در نمایشگاه حضور داشتند و خدمات جدیدی را به نمایش گذاشتند.

گزارش ویدیویی دیجیاتو از غرفه همراه اول در نمایشگاه تلکام ۱۴۰۰ را تماشا کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی