خودرو رویایی جهان در سال 2022 از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

خودرو رویایی جهان در سال 2022 از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

مجله اتوکار به رسم هر سال خود بهترین‌ اجزای خودروهای مختلف را برای ساخت یک خودرو واحد انتخاب کرده است. در واقع خودروی رویایی ژورنالیست‌های این مجله باید ترکیبی از اجزای مختلف گرفته شده از این خودروهای متفاوت باشد.

در ادامه می‌توانید با این انتخاب‌های جذاب و رویایی آشنا شوید.

گیربکس: فراری 812 Competizione

گیربکس معرکه و درجه یک 7 سرعته دو کلاچه فراری در نسل جدید محصولات خاص و گران قیمت این اسب تیزپای ایتالیایی یک شاهکار به تمام معنا است و به مدد بزرگ ترین پدال‌های شیفتر پشت فرمان در تمام صنعت خودروسازی بهترین عملکرد را بین تمامی خودروهای سال گذشته داشته است.

گیربکس فراری

چرخ: بی ام و M5 CS

«برنزطلایی» ترکیب رنگ رویایی برای محصول خاص و معرکه بی ام و M5 CS است. این چرخ‌های 20 اینچی به طور کامل فورج کاری شده‌اند و طراحی ظاهری آن نیز به صورت حروف Y است. بهترین بخش این چرخ لبه‌های آن است که جلوه متفاوتی با لاستیک های «ران فلت» فاق کوتاه پیدا می‌کند.

رینگ بی ام و

مواد: مک لارن 720s GT3X

720s GT3X حتی یک خودروی شهری نیست و تنها قابلیت استفاده در پیست های اتومبیل رانی را دارد. اما مواد به کار رفته در ساخت آن بهترین انتخاب سال است.

فیبر کربن در کنار کولار در جای جای خودرو مشاهده می‌شود. به مدد سیستم اگزوز « Ti یا همان تیتانیومی» نیز وزن این خودروی مسابقه‌ای تنها 1210 کیلوگرم است.

کابین مکلارن

موتور: لامبورگینی هوراکان STO

نسل جدید موتورهای V10 لامبورگینی که در مدل آئودی R8 نیز به کار گرفته شده است در مدل STO توانایی تولید 631 اسب بخار قدرت را دارد و برای تجربه رانندگی معرکه است.

موتور لامبورگینی

از آنجا که موتور خودروی رویایی ما باید در محور جلو نصب شده باشد ما موتور V10 لامبورگینی را به موتور V12 معرکه فراری ترجیح دادیم.

شاسی: پورشه 911 GT3

نسل جدید GT3 بار دیگر در بخش هندلینگ معرکه ظاهر شده است و تقریبا پیچیدن سریع با این خودرو بدون هرگونه مشکل و ناراحتی صورت می‌گیرد. میزان چسبندگی و کشش لاستیک‌ها نیز معرکه است و عملا شما امکان رساندن خودرو به مرز توانایی‌های آن را دارید.

شاسی پورشه
Holger Maske Juli 2020

بدنه: آلفارومئو جولیا GTAm

نسل جدید محصول خاص و تولید محدود آلفا به قدری طراحی رعب‌آور و خیره کننده‌ای دارد که عملا اجازه عرض اندام به دیگر طراحی‌ها را نمی‌دهد.

آلفارومئو

با وجود استفاده گسترده از قطعات آیرودینامیکی عظیم الجثه شما نمی‌توانید آن را زشت خطاب کنید. دقیقا بر عکس نسل جدید بی ام و M3 با آن جلوی پنجره بزرگ و بدشکل.

کابین: بی ام و M3 Competition

کابین نسل جدید بی ام و M3 مرز بین راحتی و اسپرت بودن را به طور کامل از بین برده است و برای هر دو کاربردی است.

کابین بی ام و

نسل جدید صندلی‌های کربنی M، ارگونومی بالا و بدون خطا و سیستم اطلاعات سرگرمی معرکه آن باعث می‌شود تا بهترین اتاق سال بین تمامی خودروهای سال گذشته را داشته باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.