ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مک استودیو
تکنولوژی

بلومبرگ: مک استودیو و مانیتور با سیستم عامل iOS در رویداد اپل معرفی خواهند شد

چیزی تا زمان برگزاری رویداد «Peek Performance» اپل باقی نمانده و حالا «مارک گورمن» از بلومبرگ در توییت جدید خود اشاره می‌کند که مک استودیو و یک نمایشگر جدید با سیستم عامل iOS «آماده هستند» ...

چیزی تا زمان برگزاری رویداد «Peek Performance» اپل باقی نمانده و حالا «مارک گورمن» از بلومبرگ در توییت جدید خود اشاره می‌کند که مک استودیو و یک نمایشگر جدید با سیستم عامل iOS «آماده هستند» و احتمالا در رویداد امشب شاهد معرفی آن‌ها خواهیم بود.

علاوه بر این، یک یوتیوبر نیز امروز اولین رندرها از دستگاه «مک استودیو» را به نمایش گذاشت که گفته می‌شود ترکیبی از مک پرو و مک مینی خواهد بود تا احتمال معرفی این دستگاه در رویداد اپل افزایش پیدا کند. این دستگاه مانند مک مینی فعلی طراحی مربعی شکل خود را حفظ کرده، حدود 10 سانتی‌متر ارتفاع دارد و برای کاهش گرما داخلی دارای منافذ حرارتی در زیر خود است.

مک استودیو

این یوتیوبر ادعا کرده بود که مک استودیو بدون شک در جریان رویداد اپل معرفی خواهد شد و اکنون گورمن نیز چنین ادعایی کرده است.

اوایل این هفته اولین گزارش مربوط به مک استودیو منتشر شده بود که منابع از آن به عنوان ترکیبی از مک پرو و مک مینی یاد کرده بودند. انتظار نمی‌رود که این دستگاه به اندازه مک پرو قدرتمند باشد، اما احتمالا دو نسخه مختلف از آن با تراشه M1 پرو به همراه گزینه‌ای با تراشه قدرتمند دیگری عرضه خواهد شد.

مانیتور جدید اپل با سیستم عامل iOS در کنار مک استودیو

مک استودیو

به همراه مک استودیو، شایعه شده که اپل در حال کار روی نمایشگر اپل استودیو دیسپلی است که طبق گزارش‌ها دارای پنل 27 اینچی با حاشیه‌هایی کمی ضخیم‌تر از پرو دیسپلی XDR خواهد بود و حالا گورمن در توییت خود اشاره می‌کند که سیستم عامل iOS را اجرا می‌کند، بنابراین می‌توان انتظار داشت که به تراشه داخلی سری A مجهز شده باشد.

پیش از این شایعاتی در مورد نوعی از نمایشگر با تراشه سری A منتشر شده بود که البته تصور می‌شد این دستگاه جانشین پرو دیسپلی XDR باشد. با این حال، هرچند هنوز جزئیاتی درباره قیمت آن در دسترس نیست اما انتظار می‌رود نمایشگری که در رویداد امشب معرفی می‌شود، مقرون به صرفه‌تر از پرو دیسپلی XDR پنج هزار دلاری باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی