ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیسبوک
تکنولوژی

فیسبوک اولین NFT‌های اتریوم و پالیگان را در پروفایل کاربران آزمایش می‌کند

متا پس از آغاز آزمایش قابلیت‌های NFT در اینستاگرام این بار آزمایش آن‌ها را با تولیدکنندگان منتخب محتوا فیسبوک آغاز کرده است. با کمک این ویژگی، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند NFTها را در تب جدیدی از ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰

متا پس از آغاز آزمایش قابلیت‌های NFT در اینستاگرام این بار آزمایش آن‌ها را با تولیدکنندگان منتخب محتوا فیسبوک آغاز کرده است. با کمک این ویژگی، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند NFTها را در تب جدیدی از پروفایل‌های خود به نمایش بگذارند.

یکی از نمایندگان شرکت متا با ارسال ایمیلی به وب‌سایت Decrypt اعلام کرد که فیسبوک در ابتدا کار خود را با پشتیبانی از NFTهای اتریوم و پالیگان (Polygon) آغاز کرده، اما به زودی از Solana و Flow نیز پشتیبانی خواهد کرد.

فیسبوک

همچنین، «ناودیپ سینگ»، مدیر محصول شرکت متا، در توییت جدید خود با ارسال تصویر بالا نحوه نمایش NFTها در فیسبوک را به اشتراک گذاشت. طبق این پست و تصویر به اشتراک گذاشته شده، کاربران در پروفایل خود برگه جدیدی تحت عنوان digital collectibles مشاهده خواهند کرد که در آن می‌توانند NFTهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند کیف پول‌های کریپتو خود را به پروفایل‌هایشان در فیسبوک متصل کنند. آن‌ها همچنین قادر خواهند بود تا NFTهای خود را به صورت یک پست فیسبوک با دیگران به اشتراک بگذارند که مانند سایر پست‌ها، می‌توان به آن‌ها واکنش نشان داد، آن‌ها را لایک کرد یا درباره آن‌ها نظر داد.

هزینه انجام معاملات در فیسبوک

فیسبوک

متا همچنین توضیح داد که مانند اینستاگرام، در فیسبوک نیز هیچ هزینه‌ای برای ارسال یا اشتراک گذاری یک NFT از کاربران دریافت نمی‌کند. در همین رابطه، اخیرا در گزارش جداگانه دیگری گفته شده بود که متا تا سال 2024 از تولیدکنندگان محتوا در فیسبوک و اینستاگرام کمیسیون نمی‌گیرد.

فیسبوک در اکتبر سال 2021 به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای رشد در زمینه Web3 نام خود را به متا تغییر داد. با این وجود، تمام تلاش‌های آن تاکنون موفقیت‌آمیز نبوده است. علاوه بر اینکه متا در گزارش درآمد اخیر خود از ضرر 2.9 میلیارد دلاری، آن‌ها پس از مخالفت جدی نهادهای نظارتی سراسر جهان از راه‌اندازی استیبل کوین Diem خود نیز منصرف شدند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی