ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

اولین توییت ویرایش شده توییتر رسما منتشر شد

متن توییت ویرایش شده: «این یک آزمایش برای اطمینان از نحوه عملکرد دکمه ویرایش توییت است، به‌زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک می‌گذاریم.»

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۸ مهر ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰

تقریبا برای چندین سال است که کاربران توییتر به دنبال راهی برای ویرایش توییت‌های خود هستند و این قابلیت تاکنون بارها از این شبکه اجتماعی درخواست شده است. در حالی که تاکنون شایعات و گزارش‌های بسیار زیادی درباره این ویژگی منتشر شده، اما دکمه ویرایش توییت هنوز به‌صورت رسمی در دسترس قرار نگرفته است. حالا به‌نظر می‌رسد زمان معرفی آن نزدیک باشد، زیرا حساب Twitter Blue اولین توییت ویرایش شده این پلتفرم را به‌تازگی ارسال کرده است.

در توییت ارسال شده توسط حساب توییتر آبی، به سادگی نوشته شده که «این یک تست برای اطمینان از نحوه عملکرد دکمه ویرایش است». با این حال، هرچند در توییت اصلی چنین چیزی قابل مشاهده نیست، اما در پیوند به اشتراک گذاشته شده توسط XDA-Developers، وجود عبارت «Last edited»، ویرایش شدن این توییت را نشان می‌دهد. در واقع این پیغام نشان می‌دهد که یک توییت آخرین بار در چه تاریخ و زمانی ویرایش شده است. همچنین در این گزارش اشاره شده که با کلیک روی پیغام، کاربران می‌توانند جزئیات بیشتری مانند نحوه ویرایش توییت را مشاهده کنند.

اولین توییت ویرایش شده توییتر

توییتر

هرچند دکمه ویرایش توییت برای کاربران فعال و قدیمی این شبکه اجتماعی بسیار هیجان‌انگیز و مهم خواهد بود، اما توییتر قبلا اعلام کرده که این ویژگی به‌صورت کاملا انحصاری برای مشترکان سرویس Twitter Blue فعال خواهد شد. کاربران با خرید اشتراک این سرویس، به برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های اضافی توییتر مانند امکان لغو توییت‌ها، مقاله‌های بدون تبلیغات، پوشه‌های بوک‌مارک و موارد دیگری دسترسی پیدا خواهند کرد.

تاکنون گزارش‌های زیاد دیگری درباره دکمه ویرایش توییت منتشر شده است. اولین بار در فروردین ماه سال جاری گفته شده بود که این قابلیت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و پس از آن گزارش‌هایی درباره تاریخچه توییت‌های ویرایش شده و وجود زمان محدود برای ویرایش نیز منتشر شده بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی