ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

پرداخت اقساطی آنلاین هزینه‌های اقامت در سفر امکان‌پذیر شد

براساس همکاری مشترک دیجی‌پی و اتاقک، بخشی از هزینه‌های سفر برای کاربران به‌صورت اقساطی با استفاده از دیجی‌پی قابل پرداخت است.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۲

با همکاری مشترک دو مجموعه دیجی‌پی و اتاقک، از این پس اعتبار دیجی‌پی برای اجاره اقامتگاه‌های اتاقک در سراسر کشور نیز قابل استفاده است. به‌این‌ترتیب بخشی از هزینه‌های سفر برای کاربران به‌صورت اقساطی قابل پرداخت خواهد بود.

اتاقک سامانه آنلاین اجاره اقامتگاه با بیش از ۲۰ هزار اقامتگاه در شهرهای مختلف ایران و ترکیه است و با این همکاری امکان اجاره اقساطی این اقامتگاه‌ها برای کاربران دیجی‌پی و اتاقک فراهم می‌شود.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی دیجی‌پی، متقاضیانی که وام‌های بلندمدت ۱۰ تا ۳۰ ‌میلیون تومانی و یا اعتبارهای کوتاه‌مدت BNPL دیجی‌پی را دریافت می‌کنند، علاوه بر امکان قبلی برای خرید از دیجی‌کالا، دیجی‌کالاجت و مادیران، از امروز می‌توانند همه یا بخشی از اعتبار خود را صرف اجاره آنلاین انواع اقامتگاه مثل ویلا، سوئیت و… در وب‌سایت اتاقک کنند.

دریافت این اعتبار همچون گذشته پس از انجام مراحل ثبت‌نام و اعتبارسنجی برای متقاضیان فراهم می‌شود و علاوه بر اعتبارهای ۱۲ تا ۲۴ ماهه، کسانی که اعتبار BNPL (خرید در یک ماه و پرداخت در ماه بعد) را از دیجی‌پی دریافت می‌کنند، می‌توانند از امروز تا سقف اعتبار خریدشان، از اتاقک خرید کنند و هزینه آن را ماه بعد پرداخت نمایند.

برای دریافت اعتبار از دیجی‌پی و اجاره اقامتگاه سفر از اتاقک می‌توانید از همین امروز برای ثبت‌نام خرید اقساطی و سپس دریافت اقامتگاه از اتاقک اقدام کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی