ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک
خودرو

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S برای دی‌ماه 1402 اعلام شد + جدول

سایپا شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S را ویژه دی‌ماه 1402 اعلام کرد. این شرایط از نوع نقدی با تحویل فوری است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲ دی ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۰

سایپا طی روزهای پایانی آذرماه، دو محصول شاهین اتوماتیک و ساینا S تیپ DA‌ را در سامانه یکپارچه عرضه کرد. اکنون نیز بخشنامه فروش این دو خودرو منتشر شده است. سایپا در آذرماه 1402 نیز شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S را اعلام کرده بود.

همچنین بخوانید: شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S از سوی سایپا اعلام شد + جدول آذرماه 1402

همانند گذشته، هر دو خودروی فوق تنها با رنگ سفید در اختیار کاربران قرار دارند. همچنین شرایط فروش سایپا از نوع فروش فوری با پرداخت کامل بهای خودرو است؛ بنابراین مشتریان بایستی تمامی بهای خودرو را در یک مرحله پرداخت کنند. موعد تحویل خودروها نیز 90 روز کاری عنوان شده است؛ بنابراین اتومبیل ثبت‌نامی مشتریان پس از تعطیلات نوروز 1403 به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

سایپا برای اطلاع‌رسانی به مشتریان پیامکی را برای آن‌ها ارسال کرده است. شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S تیپ DA از یکشنبه مورخ سوم دی‌ماه 1402 لغایت پنجشنبه، هفتم دی‌ماه و یا تا تکمیل ظرفیت (هرکدام که زودتر فرا برسد) برقرار خواهد بود.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S در دی‌ماه 1402:

خودروقیمترنگموعد تحویل
شاهین اتوماتیک641.718.000سفید90 روزه
ساینا S323.757.000

براساس نظرات کاربران در فضای مجازی، به‌نظر می‌رسد که شرایط فروش سایپا طی مدت اخیر با عدم استقبال مواجه شده است. علت این مسئله، کاهش اختلاف قیمت خودروهای سایپا در بازار و کارخانه است. اختلاف قیمت ساینا S با بازار آزاد به حدود سی میلیون تومان رسیده، بنابراین مشتریان تمایلی به خرید خودرو از سایپا و طی‌کردن انتظار 90 روزه ندارند. آن‌ها می‌توانند هم‌اکنون برای خرید ساینا S به بازار آزاد مراجعه کنند و این خودرو را بلافاصله تحویل بگیرند.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک

دیگر محصول این بخشنامه فروش، یعنی شاهین اتوماتیک نیز در جلب توجه مشتریان چندان موفق نبوده است. قیمت این خودرو در کارخانه و بازار آزاد حدود 50 میلیون تومان تفاوت دارد که هرگونه جذابیت برای خرید آن از سایپا را کمرنگ می‌کند. شاید اگر سایپا محصولات خود را با تنوع رنگ بیشتری عرضه می‌کرد، مشتریان به خرید آن از خودروساز علاقه نشان می‌دادند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی