ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
مالی و سرمایه گذاری

کسب‌و‌کارها در X باید حداقل ماهانه 1000 دلار برای تبلیغات هزینه کنند

ظاهراً کسب‌و‌کارها در X برای حفظ تیک طلایی خود باید ماهانه 1000 دلار یا 6000 دلار در 6 ماه برای تبلیغات هزینه کنند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۶ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۰

توییتر که اکنون با نام X شناخته می‌شود، قصد دارد تلاش‌های خود درزمینه تبلیغات را احیا کند. براساس گزارش وال استریت ژورنال، X از برندها می‌خواهد که حداقل 1000 دلار در ماه برای تبلیغات هزینه کنند تا بتوانند وضعیت تأییدشده خود را در این پلتفرم حفظ نمایند.

اجبار توییتر جدید برای کسب‌و‌کارها

تجارت تبلیغات توییتر با مشکل مواجه شده است و طبق گزارش‌های منتشرشده، این شرکت ظاهراً به‌نوعی تهدید کرده که اگر برندها در این زمینه کمک نکنند، تأییدیه آن‌ها را لغو خواهد کرد. براساس گزارش وال استریت ژورنال، از 7 آگوست (16 مردادماه)، این پلتفرم که اکنون X نامیده می‌شود، تیک طلایی برندهایی را که حداقل 1000 دلار در 30 روز گذشته یا 6000 دلار در 180 روز گذشته برای تبلیغات خرج نکرده باشند، حذف خواهد کرد.

تیک طلایی توییتر که در ماه دسامبر سال گذشته معرفی شد، حساب مربوط به کسب‌و‌کارها را مشخص می‌کند. در اواخر سال گذشته نیز گفته شده بود که توییتر احتمالاً می‌خواهد ماهانه 1000 دلار از کسب‌وکارها برای تیک طلایی توییتر پول بگیرد.

ایلان ماسک که کاملاً درحال متحول‌کردن توییتر است، از هزینه تبلیغاتی اعلام‌شده دفاع کرد و گفت که انجام آن مانع فعالیت‌های مخربی می‌شود که این روزها به‌طور گسترده‌ای شاهد آن‌ها هستیم.

همچنین پلتفرم X تا آخرین روز از ماه جاری میلادی تخفیف 50 درصدی را برای تمام سفارش‌های تبلیغاتی جدید ارائه کرده است تا بتواند از این طریق تبلیغ‌کنندگان بیشتری را جذب کند.

درحالی‌که برندهای بزرگ‌تر احتمالاً با پرداخت ماهانه 1000 دلار هزینه‌های تبلیغاتی مشکلی نخواهند داشت، این رویکرد جدید به‌طور بالقوه می‌تواند به کسب‌و‌کارهای کوچک‌تری که هنوز به انعطاف مالی دست پیدا نکرده‌اند، آسیب برساند. همچنین این تصمیم ممکن است مانع رشد و دیده‌شدن کسب‌و‌کارهای کوچک‌تر شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی