ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بررسی پیکسل 8 پرو
موبایل

پاسخ گوگل به مشکل نمایشگر سری پیکسل 8: روی عملکرد گوشی تأثیر نمی‌گذارد!

برخی از کاربران از بروز برآمدگی روی نمایشگر پیکسل 8 خبر داده‌اند. اکنون گوگل اعلام کرده این برآمدگی‌ها نگران‌کننده نیستند.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۴ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰

چند روز پیش برخی کاربران گزارش دادند که در صفحه‌نمایش گوشی‌های پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو آن‌ها برآمدگی‌های کوچکی ایجاد شده است. این برآمدگی‌ها در جای‌جای صفحه‌نمایش گوشی‌ به‌وجود می‌آید و کاربران از این بابت نگران بودند. گوگل اکنون اعلام کرده است که این مشکل بر عملکرد یا عمر گوشی تأثیری نمی‌گذارد.

برخی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی و یوتوب، تصاویر و ویدیوهایی منتشر کرده‌اند که نشان‌دهنده بروز برآمدگی‌های کوچک روی نمایشگر پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو است. البته به‌نظر می‌رسد این برآمدگی‌ها بر عملکرد گوشی تأثیری نگذاشته‌ و فقط در شرایط نوری خاصی قابل مشاهده است. براساس این گزارش، گوگل اعلام کرده که این برآمدگی‌ها نگران‌کننده نیستند و مشکلی برای گوشی ایجاد نمی‌کنند.

پاسخ گوگل به بروز برآمدگی‌ها در پیکسل 8

سخنگوی گوگل درباره برآمدگی روی نمایشگر پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو گفته است:

«گوشی‌های پیکسل 8 صفحه‌نمایش جدیدی دارند. هنگامی که صفحه‌نمایش خاموش است یا درحال استفاده نیست و در شرایط نوری خاص، برخی از کاربران ممکن است آثاری را از اجزای دستگاه ببینند که مانند برجستگی‌های کوچک به‌نظر می‌رسند. این برجستگی‌ها هیچ تأثیری بر عملکرد یا دوام پیکسل 8 ندارد.»

با توجه به گفته‌های گوگل، این مشکل صرفاً یک امر ظاهری است و بر عملکرد و عمر گوشی تأثیری نمی‌گذارد. بااین‌حال، مطمئناً کاربران با مشاهده برآمدگی روی گوشی‌هایی که هنوز عمری از آن‌ها نگذشته، احساس خوبی نخواهند داشت. هنوز نمی‌توان با اطمینان گفت که این مشکل در تمامی گوشی‌های پیکسل 8 بروز پیدا می‌کند یا خیر، چون برخی کاربران چنین برآمدگی‌هایی مشاهده نکرده‌اند. عده‌ای از دارندگان پیکسل 8 توانسته‌اند به‌خاطر بروز این مشکل از گوگل گوشی جدید بگیرند.

برآمدگی‌های نمایشگر پیکسل 8، تنها مشکلی نیست که گوگل اخیراً با آن دست‌وپنجه نرم کرده است. اخیراً یک باگ نرم‌افزاری باعث خرابی گوشی‌های پیکسل با اندروید 14 شده بود که گوگل آن را برطرف کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی