ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و دو محصول دیگر از سوی سایپا اعلام شد + جدول آبان‌ماه 1402

سایپا شرایط فروش شاهین اتوماتیک،‌ ساینا S و کوییک S را اعلام کرد.

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش شاهین اتوماتیک،‌ ساینا S و کوییک S را اعلام کرد. این شرایط فروش از نوع عرضه با قیمت قطعی و موعد تحویل فوری است. همچنین تمامی خودروهای این شرایط فروش تنها با رنگ سفید در اختیار کاربر قرار گرفته‌اند. این شرایط فروش به‌طور هم‌زمان برای متقاضیان عادی و متقاضیان طرح جوانی جمعیت اعلام شده است.

نخستین خودروی عرضه‌شده در شرایط فروش سایپا،‌ شاهین اتوماتیک است. این خودرو با قیمت تقریبی 642 میلیون تومان در اختیار مشتریان قرار دارد. شاهین اتوماتیک از پیشرانه مشابهی با نسخه دنده‌ای بهره می‌برد؛ بنابراین همچنان موتور M15 توربوشارژر را زیر کاپوت این خودرو خواهید دید. در بخش انتقال قدرت، گیربکس اتوماتیک CVT وظیفه تغییر سرعت خودرو را بر عهده دارد. شاهین اتوماتیک خودرویی جدید در بازار محسوب می‌شود و هنوز برای اظهارنظر در مورد کیفیت آن زود است. بااین‌حال، بعید به‌نظر می‌رسد که ترکیب موتور توربوشارژر هشت‌سوپاپ و گیربکس CVT نتیجه جذابی داشته باشد.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و دو محصول دیگر:

خودروقیمترنگموعد تحویل
شاهین اتوماتیک۶۴۱,۷۱۸,۰۰۰سفید90 روزه
ساینا S با استاندارد 85گانه۳۳۰,۴۹۰,۰۰۰
کوییک S۲۸۱,۵۹۰,۰۰۰

دیگر خودروی حاضر در بخشنامه سایپا، ساینا S با استانداردهای 85گانه است. بنابراین انتظار داریم تا این نسخه از ساینا S به همراه سیستم کنترل پایداری در اختیار مشتریان قرار گیرد. لازم به ذکر است که خودروی قبلی این شرایط فروش یعنی شاهین اتوماتیک، از ابتدا با سیستم کنترل پایداری در اختیار مشتریان قرار دارد.

درنهایت آخرین خودروی موجود در بخشنامه سایپا، کوییک S‌ است. البته ممکن است این خودرو به استانداردهای 85گانه مجهز نباشد، چرا که در بخشنامه سایپا این پسوند به نام خودرو اضافه نشده است.

تمامی خودروهای موجود در شرایط فروش سایپا با موعد تحویل 90 روزه در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. بنابراین در صورت تکمیل وجه، خودروی ثبت‌نامی را در پایان سال جاری یا نخستین روزهای سال 1403 تحویل خواهید گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی