ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش تیگو 8 پرومکس و آریزو 6 جی‌تی
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش تیگو 8 پرومکس و آریزو 6 جی‌تی اعلام شد [خرداد 1403]

مدیران‌خودرو برای خرداد 1403، شرایط فروش تیگو 8 پرومکس و آریزو 6 جی‌تی را اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

مدیران‌خودرو برای خرداد 1403، شرایط فروش تیگو 8 پرومکس و آریزو 6 جی‌تی را اعلام کرد. در بخشنامه فروش مدیران‌خودرو، دو محصول فونیکس با شرایط نقد و اقساط به متقاضیان عرضه شده‌اند. همانند دیگر شرایط فروش مدیران‌خودرو، بخشنامه فروش جدید این شرکت نیز به دو بخش جایگزینی و عادی تقسیم شده است.

تعداد خودروهای موجود در هر بخش محدود است. شرایط فروش تیگو 8 پرومکس و آریزو 6 جی‌تی از ساعت 16 روز شنبه نوزدهم خردادماه 1403 در نمایندگی‌های مدیران‌خودرو برقرار شده است. درحال‌حاضر قیمت تیگو 8 پرومکس از سوی مدیران‌خودرو دو میلیارد و 609 میلیون تومان اعلام شده است. البته برای خرید این خودرو از بازار آزاد، به بیش از 3 میلیارد تومان وجه نقد نیاز خواهید داشت.

شرایط فروش تیگو 8 پرومکس و آریزو 6 جی‌تی، خرداد 1403:

خودروپیش پرداخت طرح جایگزینیپیش پرداخت طرح عادیبانک ارائه دهنده تسهیلاتموعد تحویلتعداد نقد جایگزینیتعداد اقساط جایگزینیتعداد نقد عادیتعداد اقساط عادی
تیگو 8 پرومکس50%60%شهر و صادرات45 روز کاری17575350150
آریزو 6 جی‌تی17575350150
شرایط فروش تیگو 8 پرومکس و آریزو 6 جی‌تی

قیمت آریزو 6 جی‌تی نیز معادل یک میلیارد و 460 میلیون تومان است اما به‌دلیل عدم حضور خودرو در بازار، بهای آن در بازار آزاد مشخص نیست. بزرگ‌ترین تفاوت آریزو 6 GT با دیگر خودروهای همرده، در بخش مشخصات فنی محسوس خواهد بود. این خودرو از پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژر استفاده می‌کند که در تیگو 7 پرومکس و تیگو 8 پرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. گیربکس هفت سرعته دوکلاچه از نوع تر (Wet) نیز وظیفه انتقال قدرت به دیفرانسیل جلو را در این خودرو برعهده دارد. شتاب صفر تا صد رسمی این خودرو کمتر از هفت ثانیه اعلام شده است که در دنیای واقعی بیشتر از هفت ثانیه خواهد بود. حداکثر سرعت 220 کیلومتربرساعت و مصرف سوخت ترکیبی 6.6 لیتر از دیگر مشخصه‌های فنی آریزو 6 جی تی هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی