راه بیتکوین، کاملترین مرجع خبری و آموزشی بیتکوین، ارزهای دیجیتال و زنجیره بلوک [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بیتکوین، ارزهای رمزنگاری شده (Crypto Currency) و زنجیره بلوک (Blockchain) واژه هایی که تا چندی پیش برای خیلی ها کاملا ناشناخته بودند حالا در سرتیتر رسانه های بزرگ داخلی و خارجی جای خود را باز کرده اند. از زنجیره بلوک به عنوان فناوری ای که همانند اینترنت تحول بزرگ صنعتی به همراه خواهد آورد و از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان آینده بازار مالی دنیا یاد می شود.

تا چه اندازه از فناوری های مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده و زنجیره بلوک اطلاعات دارید؟

آیا تحولی بزرگ در راه است؟ داشتن حساب بانکی بدون نیاز به بانک، امکان نقل و انتقال لحظه ای پول به هر جای دنیا بدون هزینه، امکان سرمایه گذاری در پروژه های بین المللی و بازارهای بورس دنیا بدون واسطه و بدون پاسپورت و کاغذ بازی اداری و از هر جای دنیا، فقط بخش کوچکی از تحولات عظیمی هستند که از همین حالا شروع شدند. ما چقدر با این فناوری ها آشنایی داریم و تا چه اندازه از آمادگی لازم برای بهره مندی از فرصت های بیشماری که به همراه می آورند برخورداریم؟

اگر پاسخی برای این سوالات نداریم شاید به این خاطر باشد که هنوز به مرجع مناسبی که به زبان ساده راه را برای استفاده فارسی زبانان از این فرصت ها هموار کند، دسترسی نداشتیم. بسیاری از اطلاعات موجود به شکل پراکنده در سایتهای مختلف پخش شدند و برای افرادی که شاید از مسائل فنی نرم افزاری سررشته ای ندارند استفاده از همین منابع محدود نیز تقریبا ناممکن است.

سایت راه بیتکوین اخبار، مطالب و ویدیوهای آموزشی مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده را فراهم می کند

سایت راه بیتکوین با هدف گسترش آگاهی عمومی و فراهم کردن امکان بهره مندی همه هموطنان از این فرصتهای بی شمار، فعالیتش را آغاز کرده است و در تلاش است با ارائه اخبار، مطالب و ویدیوهای آموزشی و انواع ابزارهای کمکی، مرجعی کامل، ساده و قابل اطمینان برای فارسی زبانان فراهم کند و از طریق شبکه های اجتماعی مستقیماً با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند و پاسخگوی سوالات و ابهاماتشان باشد.

دست اندرکاران راه بیتکوین زنجیره بلوک را یک فناوری بنیادین می دانند و معتقدند زمان آشنایی و شروع به بهره برداری از این فناوری و کلیه فناوری های انقلابی زیرمجموعه آن نظیر ارزهای رمزپایه شده، «همین حالا» است.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟