ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دوشنبه سوری همراه اول
تکنولوژی

هرآنچه باید در مورد کمپین دوشنبه سوری همراه اول بدانید [تماشا کنید]

کمپین «دوشنبه سوری» همراه اول برای پنجمین بار، ۳۰ اردیبهشت برگزار می‌شود و بین ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه همراه اول به مشترکانی است که در این طرح شرکت می‌کنند. دوشنبه سوری ...

پگاه طوسی
نوشته شده توسط پگاه طوسی | ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۰

کمپین «دوشنبه سوری» همراه اول برای پنجمین بار، ۳۰ اردیبهشت برگزار می‌شود و بین ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه همراه اول به مشترکانی است که در این طرح شرکت می‌کنند.

هدیه دوشنبه سوری همراه اول در دوشنبه پایانی هر ماه برای مشترکان همراه اول برگزار می‌شود و کاربران می‌توانند با کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع» در این طرح شرکت کنند. از طرفی به نظر می‌رسد که کاربران این اپراتور استقبال ویژه‌ای از این طرح داشته‌اند چراکه رکورد مصرف ترافیک روزانه همراه اول در سال ۹۷، در دوشنبه سوری اسفند ماه با مصرف ۵۴۱۹ ترابایت شکسته شد.

حالا در این گزارش ویدیویی، نگاهی داریم به همین کمپین و آمارهای مختلف آن را با هم مرور می‌کنیم. از سوی دیگر، با «نعیم جاوید»، مدیرکل توسعه محصولات و خدمات همراه اول نیز گفتگو می‌کنیم تا پاسخ برخی سوالات خود در رابطه با میزان هدیه دریافتی از سوی هر مشترک را نیز دریافت کنیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی