شارژ القایی به جمع ویژگی های احتمالی iWatch اضافه شد

شارژ القایی به جمع ویژگی های احتمالی iWatch اضافه شد

بعد از خبر دیروز درباره iWatch، امروز هم گزارشی از چین منتشر شده و حکایت از استفاده اپل از فناوری شارژ القایی یا بی سیم برای این گجت هوشمند دارد. کارمندان یک شرکت چینی تولیدکننده محصولات الکترونیکی با نام Luxshare ادعا می کنند که این شرکت نمونه هایی از تجهیزات و ماژول شارژ القایی را برای اپل ارسال کرده تا در صورت تایید، در آیواچ استفاده شود.

ساعت های هوشمند فعلی نیاز به شارژ توسط کابل دارند. بنابراین می توان گفت اپل به نوعی از رفع این کمبود برای خاص کردن محصول خود استفاده خواهد کرد. منابع مختلفی حدس زده اند که اپل آیواچ را در نیمه دوم امسال به بازار عرضه خواهد کرد. در این رابطه برخی منابع از Luxshare سوالاتی پرسیده ند اما به دلیل آماده نبودن این محصول، پاسخی دریافت نکردند.

طبق خبری که پیش از این برای شما منتشر کردیم، طراحی آیواچ اپل با ظاهر یک ساعت دایره ای شکل در حال نهایی سازی است و در در اواخر جولای به مرحله تولید انبوه می رسد. قبلا در رابطه با مشکلی اساسی در ساخت آن یعنی عمر باتری پایین اخباری منتشر شده بود. گویا اپل در نظر دارد حداقل عمر باتری این ساعت هوشمند را از ۲ روز به ۵ روز ارتقا ببخشد. بیشتر ساعت های هوشمند به دلیل امکانات زیادی که دارند، در پایان روز نیازمند شارژ دوباره هستند و این خود یک مشکل بزرگ برای ساعت های هوشمند محسوب می شود.

مدیر ارشد اپل ادی کیو هم در مصاحبه ای با Re/code اعلام کرده در سال ۲۰۱۴  لشگر محصولات اپل در بهترین وضعیت ۲۵ سال اخیر خواهند بود اما مثل تمام مدیران اپل، او نیز هیچ اشاره ای به آیواچ نکرده. محصولی که امکان دارد یکی از محصولات کلیدی اپل برای امسال باشد.

نظرات ۲۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.