سامسونگ تا به امروز بیش از ۱۱۰ مدل تلفن هوشمند اندرویدی معرفی کرده

سامسونگ تا به امروز بیش از ۱۱۰ مدل تلفن هوشمند اندرویدی معرفی کرده

سامسونگ امروزه بزرگترین تولیدکننده تلفن های اندرویدی است و در واقع، بزرگترین تولیدکننده تلفن هوشمند دنیا هم به شمار می رود. اینها در حالی است که اولین سازنده تلفن های اندرویدی نبوده. در واقع این اچ.تی.سی بود که در سال ۲۰۰۸ با معرفی G1 برای شرکت تی-موبایل، این عنوان را ثبت کرد.

اولین تلفن تجاری سامسونگ با سیستم عامل اندروید کمی بعد از آن عرضه شد، در ژوئن ۲۰۰۹. اسمش امروز خیلی آشنا است: سامسونگ گلکسی (شماره مدل i7500) اما فروش خاصی نداشت. با یک نمایشگر ۳.۲ اینچی، اندروید ۱.۵ کاپ کیک، ۱۲۸ مگابایت رم و پردازشگر ۵۲۸ مگاهرتزی کوالکام عرضه شد. شاید خود این تلفن که عکسش را در بالا می بینید موفق نبود اما آغازگر یک موفقیت بزرگ شد.

برای توصیف سفر سامسونگ استفاده از صفت حماسی به واقعیت نزدیک است. زیرا این شرکت از سال ۲۰۰۹ بیش از ۱۱۰ مدل تلفن هوشمند معرفی کرده (مدل های منطقه ای در آمار نیامده اند). این عدد امروز حول و حوش ۱۱۴ است.

samsung-galaxy-s5-mwc-2014

البته که فقط چند مدل خاص نشان های افتخار این موفقیت سامسونگ را بر سینه می زنند. برند Galaxy S و Galaxy Note از سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ تا امروز میدان دار بوده اند و در تعداد میلیونی به بازار جهانی ارسال شده اند.

هر چند به خاطر عدم اعلام تعداد فروخته شده به مشتری نهایی، آمارهای دقیق فروش را در دست نداریم اما چند میلیون کمتر یا بیشتر، مهم نیست. سامسونگ تا به امروز بیش از ۱۱۰ مدل تلفن هوشمند اندرویدی معرفی کرده!

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato