همه چیز درباره آیفون 13
نوکیا معرفی کرد: Z Launcher، یک لانچر بسیار شیک و کارا برای اندروید

نوکیا معرفی کرد: Z Launcher، یک لانچر بسیار شیک و کارا برای اندروید

امروز نوکیا یک لانچر جدید برای اندروید معرفی کرد که زی لانچر (Z Launcher) نام دارد. لانچرها عموما به اپلیکیشن هایی گفته می شوند که کارکرد، ظاهر کلی، صفحات اصلی و ویجت های رابط کاربری گجت اندرویدی شما را تشکیل می دهند و با نصب آنها قابلیت ها و ویژگی های نرم افزاری جذابی به تلفن هوشمند یا تبلت خود اضافه می کنید.

Z Launcher مانند هر لانچر دیگری جایگزین صفحه اصلی اندروید در دستگاه شما می شود. با نصب این لانچر دیگر صفحات پر از اپلیکیشن را نخواهید دید. بلکه نوکیا با طراحی این لانچر نحوه استفاده از تلفن هوشمند را هم بازطراحی کرده. زی لانچر یک موتور جستجوی داخلی در اختیار شما می گذارد و به وسیله جسچرهای نوشتاری به هرآنچه که می خواهید دسترسی خواهید داشت.

همچنین زی لانچر اپلیکیشن هایی که بیشترین استفاده از آنها را دارید، به صورت خودکار برای شما در صفحه اصلی لیست می کند. در این راستا به زمان استفاده از اپلیکیشن ها هم دقت کرده و مطابق با عادات رفتاری شما، عمل می کند.

برای یافتن مخاطبان یا اپلیکیشن دلخواه فقط کافی است حرف اول آنها را به روی صفحه گجت خود بکشید تا تمام اپلیکیشن ها و مخاطبین دارای آن حرف، برای تان فهرست شوند.

پس از نصب، خود اپلیکیشن نحوه استفاده را به شما آموزش می دهد و می توانید به سرعت از لانچر جدید لذت ببرید.

draw-600x352

البته این اپلیکیشن در مرحله بتا تست (و فعلا رایگان) است و طبیعتا هنوز سرعت بالا و پایداری نهایی خود را نیافته ولی در همین مرحله هم قابلیت های خاصش را به خوبی نشان می دهد.

برای نصب این اپلیکیشن باید به سایت Z Launcher بروید تا پس از ثبت نام با اکانت جیمیل، فایل APK جهت تست این لانچر در اختیار شما قرار بگیرد.

در انتها شما را به تماشای ویدیوی معرفی رسمی زی لانچر نوکیا دعوت می کنیم.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Introducing-Z-Launcher.mp4"]


نظرات ۲۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato