همه چیز درباره آیفون 13
سامسونگ در کنفرانس Google I/O ساعت هوشمند جدیدی را معرفی می کند

سامسونگ در کنفرانس Google I/O ساعت هوشمند جدیدی را معرفی می کند

تا چند روز دیگر کنفرانس Google I/O برگزار می شود، و بسیاری از کارشناسان انتظار دارند تا غول دنیای تکنولوژی با گرد و خاک بسیاری که در این همایش به راه می اندازد، پاسخ اپل و قابلیت های جدیدی که در WWDC معرفی شد را بدهد.

یکی از مباحثی که قطعا در کنفرانس امسال گوگل مورد بحث قرار خواهند گرفت، ساعت های هوشمند هستند. نسل جدید این ساعت ها که قرار است همزمان با سیستم عامل جدید Android Wear معرفی شوند، تا به حال محدود به G Watch از LG و Moto 360 از موتورولا می شدند.

اما مثل اینکه این بازار قرار یک بازیگر دیگر نیز داشته باشد. منابع خبری وبلاگ CNET اعلام کرده اند که سامسونگ قصد دارد تا ساعت هوشمند جدیدی را بر اساس سیستم عامل Anroid Wear در این کنفرانس معرفی نماید.

اگر این موضوع صحیح باشد، سیاست های عجیب سامسونگ واقعا سوال برانگیز است. کره ای ها که در حال حاضر Gear 2 و Gear 2 Neo را در مجموعه خود دارند، نشان داده اند که به جایگزین کردن سیستم عامل تایزن با اندروید علاقه مند هستند، اما اکنون بار دیگر خبر می رسد که Google Wear قرار است به انتخاب اول این شرکت تبدیل گردد.

هنوز اطلاعات بیشتری از ظاهر و یا قابلیت های ساعت هوشمند جدید سامسونگ به بیرون درج پیدا نکرده، اما برخی احتمال می دهند که شرکت کره ای محصول جدیدش را با نام Galaxy Wear به بازار عرضه کند.

به نظر شما سامسونگ در بازار ساعت های هوشمند دچار سردرگمی شده و یا صرفا تلاش می کند تا تمامی حوزه ها را تحت پوشش خود داشته باشد؟

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato