نسخه بتا بازی دستینی آماری بی سابقه از خود به جای گذاشت

بازی Destiny، ساخته استودیو بانجی خالق سری هیلو، تقریبا یک ماه دیگر برای کنسول های نسل هفتم و هشتم منتشر می شود اما پیش از اینکه خودمان را آماده یکی از بزرگ ترین بازی های امسال کنیم، باید بدانید نسخه بتای این بازی که در نیمه دوم ماه جولای، چند روزی در دسترس همه دارندگان کنسول های اکس باکس و پلی استیشن بود چه رکوردهایی از خود به جای گذاشته.

به طور تقریبی، 4.6 میلیون نفر نسخه بتای این عنوان را بازی کردند که این عدد نسبت به تمامی ساخته های پیشین بانجی، از جمله Halo: Reach بیشتر بوده. این تعداد بازیکن، روی هم 88.4 میلیون بازی انجام داده اند که رقم بسیار قابل توجهی محسوب می شود.

در مجموع، این تعداد 4.6 میلیون نفر، تقریبا 6.5 میلیون کاراکتر (که در این بازی با نام محافظین شناخته می شوند) ساخته اند. 850 هزار نفر به سوی ماه حرکت کردند و تنها نزدیک به 2 هزار نفر موفق به فرود شده آند.

اما در مورد آمار کشته ها باید گفت که بیش از 164 میلیون بار محافظین کشته شده اند و بازیکنان 3.7 میلیارد (بله، میلیارد) نفر را در سیارات مختلف قربانی کرده اند که این رقم هم شامل بازیکنان دیگر و هم شامل هوش مصنوعی می شود. محافظین، غریب به 62 میلیون بار موفق به نجات هم قطاران خودشان در مسیر نجات کره زمین شدند. 777 هزار نفر هم از اپلیکیشن مخصوصی که برای این بازی طراحی شده بود استفاده کرد.

Destiny در تاریخ 9 سپتامبر برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان، پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 منتشر می شود. شایعات حاکی از آن هستند که احتمالا تا اواخر ماه مارس سال 2015، این بازی برای پی سی هم ساخته و عرضه خواهد شد اما فعلا هیچ چیز به جز علاقه استودیو و ناشر بازی به عرضه بازی روی پلتفرم پی سی تائید نشده. آیا برای انجام این بازی یک کنسول نسل جدید تهیه می کنید یا منتظر عرضه نسخه پی سی خواهید ماند؟

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟