تماشا کنید: دو ویدئوی تبلیغاتی با هدف نشان دادن آیپد به عنوان ابزاری برای خلاقیت

تماشا کنید: دو ویدئوی تبلیغاتی با هدف نشان دادن آیپد به عنوان ابزاری برای خلاقیت

کمی قبل در سال جاری اپل دست به راه اندازی کمپین تبلیغاتی جدیدی برای آیپد تحت عنوان Your Verse زد. این نام برگرفته از عبارتی بیان شده توسط هنرپیشه ی فقید رابین ویلیامز در فیلم معروف انجمن شاعران مرده است، و اشاره به آنچه دارد که از انسان به جای خواهد ماند.

هدف اصلی کمپین مذکور بر این بناست که دیدگاه عموم نسبت به تبلت کمپانی اپل یعنی آیپد از لحاظ یک ابزار مصرفی تغییر کرده و به عنوان وسیله ای برای شکوفایی خلاقیت شناخته شود.

در دو ویدئوی تبلیغاتی جدید مرتبط به همین کمپین که اخیراً انتشار یافته اند، یک دوچرخه سوار اهل دیترویت با نام جیسون هال (Jason Hall) و یک گروه الکتروپاپ چینی با عنوان Yaoband نمایش داده می شوند که هر یک به نوعی از آیپد برای خلاقیت بیشتر بهره می برند.

در ویدئوی مرتبط به دوچرخه سوار اهل دیترویت که در اصل یک فعال اجتماعی است مشاهده می نمایید که وی چگونه از آیپد برای ترتیب دادن قرارهای ملاقات و تعیین میسر و آگاه سازی سایرین برای یک دوچرخه سواری جمعی و عمومی استفاده می نماید.

ویدئوی دیگر مورد اشاره نیز اعضای گروه موسیقی یاد شده را در حالی که از آیپد برای گرفتن نمونه های صدای مختلف از طبیعت، صنعت و موارد دیگراستفاده می کنند به تصویر می کشد و در نهایت این گروه با کمک تبلت اپل نمونه صداهای تهیه شده را تبدیل به یک اثر موسیقی پر هیجان می نمایند.

در ادامه ی مطلب از شما دعوت می نماییم تا به تماشایی این ویدئوهای تبلیغاتی از کمپانی اپل بپردازید.

ویدئوی اول:

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/ipad-ads1.mp4"]

 

ویدئوی دوم:

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/ipad-ads2.mp4"]

نظرات ۲۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato