موجودی آیفون ۶ پلاس اپل ظرف زمان کوتاهی به اتمام رسید

موجودی آیفون ۶ پلاس اپل ظرف زمان کوتاهی به اتمام رسید

کسانی که قصد دارند از طریق سفارش مستقیم به وسیله ی سایت اپل دست به تهیه ی آیفون ۶ پلاس بزنند، بهتر است دیگر امیدی به تحویل گرفتن این تلفن هوشمند در روز اول عرضه ی آن نداشته باشند. پیش فروش دو محصول جدید کمپانی مذکور در عرصه ی موبایل، یعنی آیفون ۶ و ۶ پلاس از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه جمعه شب به وقت تهران آغاز گردید و به نظر می رسد تنها پس از چند ساعت از شروع این پیش فروش کل موجودی اولیه ی نسخه ی ۵.۵ اینچی آیفون جدید به فروش رفته باشد.

در زمان نگارش این مطلب متقاضیان آیفون ۶ پلاس کلیه ی رنگها و ظرفیت های آن را با سه الی چهار هفته تاخیر دریافت خواهند کرد در حالیکه گفته می شود آیفون ۴.۷ اینچی موسوم به آیفون ۶ پس از سفارش تنها ظرف ۱۰ روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید، که این بازه ی زمانی با تاریخ عرضه ی اولیه آیفون در ۲۸ شهریور برابری می نماید.

حتی تلاش برای سفارش آیفون ۶ پلاس از طریق وب سایت اپراتورهای مخابراتی مانند ورایزن نیز بی فایده خواهد بود و اپراتور مذکور نسخه های ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی این تلفن هوشمند را در بیست و دوم مهر ماه عرضه خواهد کرد و البته این در حالیست که نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی از این هم دیرتر و در ۲۹ مهر به دست کاربران خواهد رسید. AT&T هم اعلام کرده است برای تحویل کلیه ی سایز های آیفون ۶ پلاس نیاز به ۳۵ الی ۴۲ روز کاری دارد.

2

بر مبنای اعلام وب سایت ورایزن نسخه ی ۴.۷ اینچی آیفون همزمان با عرضه ی رسمی اپل و در روز بیست و هشتم شهریور برای کاربران این اپراتور مخابراتی ارسال خواهد گردید البته به تاریخ مذکور باید یک الی دو هفته بازه ی زمانی حمل را نیز افزود.

تاخیر در ارائه ی اولیه ی آیفون ۶ پلاس که اولین فبلت اپل محسوب می شود پیش از این نیز چندان دور از تصور نبود زیرا گزارش هایی که قبلاً منتشر گشته بودند حکایت از این داشتند که کمپانی مذکور در خط تولید با نواقص و اشکالاتی روبرو گشته است که سبب پایین آمدن روند تولیدش شده.

همچنین برخی از کاربران و منابع خبری اعلام کرده اند وب سایت اپل در حین پیش فروش اولیه ی تلفن های هوشمند جدیدش به دفعات دچار اشکال شده و از دسترس خارج گردیده مشکلی که تا کنون سابقه ی چندانی نداشته است، اگر به خاطر داشته باشید پخش زنده ی ویدئویی مراسم معارفه ی این تلفن هوشمند نیز برای اولین بار و به دفعات دچار اشکال گردید.

نظرات ۴۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato