99Problems؛ دردسرهای مکعب پرنده

شگفت انگیز است که گاهی ترکیب خلاقانه چند ایده ساده، اثری جالب و تأثیرگذار در پی دارد. طراحان استودیو تازه تأسیس mamau، با ساخت اولین بازی خود 99Problems ثابت کرده اند که همه جذابیت یک بازی به گرافیک های آنچنانی و گیم پلی پیچیده نیست؛ گاهی اوقات می شود با کنار هم قرار دادن چند ایده ساده، بازی ای طراحی کرد که کوچک و بزرگ را به پای خود کشانده و ساعت ها به خود مشغول کند.

گیم پلی 99Problems  تقریبا شبیه بازی Jetpack Joyride است، با این تفاوت که جهت حرکت در این بازی عمودی و رو به بالاست. با شروع بازی، مکعبی جهنده در اختیارتان قرار می گیرد و شما باید با لمس صفحه، ضمن جلوگیری از سقوطش در مقابل موانع جاخالی بدهید تا به مراحل بالاتر برسید. هر چه در بازی پیش بروید، موانع بیشتر و بیشتر شده و مراحل سخت تر می شوند. بازی دارای 99 مرحله بوده و شدیدا اعتیادآور است، طوری که تا بازی را به اتمام نرسانید آرام نخواهید گرفت.

با ورود به مرحله ای جدید بازی به صورت خودکار ذخیره می شود، پس هر وقت از بازی کردن خسته شدید می توانید با خیال راحت از آن خارج شده و بار دیگر که به آن وارد شدید، ادامه بازی را از مرحله ذخیره شده ادامه دهید. عجیب است که در این بازی چیزی به اسم منوی تنظیمات نمی بینید. رابط کاربری بازی واقعا خشک و خالی است و حتی گزینه ای برای خروج از بازی هم در آن وجود ندارد. با این حال، این موارد چیزی از جذابیت 99Problems کم نکرده و امید می رود در نسخه های بعدی شاهد بهبودهایی در این زمینه باشیم. این بازی خوب و چالش برانگیز را می توانید به صورت رایگان برای iOS و اندروید دانلود کنید.

موبایلت
99Problems
  • 99Problems
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: mamau
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 12.2 / 11.7 مگابایت
دانلود


نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟