همه چیز درباره آیفون 13
استیو وزنیاک: آیفون ۶ سه سال دیر عرضه شد

استیو وزنیاک: آیفون ۶ سه سال دیر عرضه شد

استیو وزنیاک در مصاحبه ای با CNNMoney در ایالت تگزاس اعلام کرد که عرضه آیفونی با صفحه نمایش بزرگتر باید سه سال پیش انجام میشد. وزنیاک در این مصاحبه همچنین دیدگاه های خود در مورد Apple Watch را نیز ابراز کرد. به گفته او:

«اپل سه سال پیش می توانست با عرضه آیفون هایی با نمایشگر بزرگتر، سهم بسیار بیشتری از بازار را از آن خود کند. و بدین ترتیب می توانست رقابت بهتری هم با سامسونگ داشته باشد.»

سامسونگ با در اختیار داشتن ۲۴ درصد از سهم بازار موبایل در فصل سوم ۲۰۱۴، در جایگاه اول دنیاست. اپل نیز با سهم ۱۲ درصدی در همین بازه در جایگاه دوم قرار دارد.

در ادامه با دیجیاتو باشید تا سایر بخش های مصاحبه استیو وزنیاک را نیز مطالعه کنید.

استیو وزنیاک که به همراه استیو جابز اپل را تاسیس کرده گفته که همیشه به آزمایش محصولات سایر شرکت ها علاقمند بوده است.

«تکنولوژی مثل یک آهنگ است. شما می توانید تمامی جزئیات آن را از دیگران بشنوید، اما تا زمانی که خودتان آن را گوش ندهید، چیزی در موردش دستگیرتان نمی شود.»

استیو وزنیاک همچنین گفته که او در نگاه اول به ساعت های هوشمند علاقمند شده و این علاقه از زمانی که اولین بار آیپاد نانو اش را روی مچش بست به وجود آمد. اما پس از مدت کوتاهی او دوباره به سمت موبایل رفت چرا که نمایشگر بزرگتر برای او جذابیت بیشتری دارد.

«من دوست داشتم چیزی مثل تلفن هوشمند روی مچ دستم داشته باشم بنابراین اولین نمونه های ساعت های هوشمندی که به بازار آمدند را خریدم. اما من به سرعت از آنها دلزده شدم و حالا حس منفی زیادی نسبت به این محصولات دارم.»

وقتی صحبت به Apple Watch رسید، استیو وزنیاک از آن به عنوان «محصولی لوکس برای ردگیری وضع سلامت» یاد کرد و همچنین آن را «جذاب تر از نمونه های مشابه» دانست.

«کسی چه میداند؟ شاید [ساعت اپل] خوب بفروشد. مچ های زیادی هستند [که ممکن است آن را بخواهند.]»

 

نظرات ۲۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato