سامسونگ ۷۳ میلیون تلفن همراه هوشمند در سه ماهه سوم ۲۰۱۴ فروخت

سامسونگ ۷۳ میلیون تلفن همراه هوشمند در سه ماهه سوم ۲۰۱۴ فروخت

فر.ش سامسونگ در چند ماهه اخیر به صورت مارپیچی کاهش داشته. در جدیدترین گزارش مرکز آمار Gartner می بینیم که کره ای ها در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ به رقم کمتری نسبت به سال گذشته دست یافتند.

سامسونگ در این مدت توانست تنها در حدود ۷۳ میلیون تلفن همراه هوشمند بفروشد که در مقایسه با سال گذشته، ۷ میلیون عدد کمتر است. سال گذشته در همین سه ماهه این رقم برای این کمپانی ۸۰ میلیون عدد بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

samsung-2014-q3-market-share

 

البته این کاهش رقم بالایی نیست ولی این موضوعی زمانی اهمیت پیدا می کند که رقیب اصلی سامسونگ، یعنی اپل، با افزایش ۸ میلیون عددی نسبت به سال گذشته روبرو بوده است.

اما در این میان شیائومی بیشترین سود را داشته و از رقم ۳.۵ میلیون در سال ۲۰۱۳، به ۱۵ میلیون در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ رسیده است.

با وجود اینکه سامسونگ هنوز در سطح بین المللی به عنوان پرفروش ترین سازنده تلفن های همراه هوشمند شناخته می شود، کاملا واضح است که به آهستگی در حال واگذاری این جایگاه به دیگر بازیکنان است.

انتظار می رود دستگاه هایی مثل Galaxy A و Galaxy E به این اوضاع کمک کند تا سامسونگ مجددا با افزایش فروش روبرو شود اما باید صبر کنیم و ببینیم کشتی در حال به گل نشستن کره ای ها مجددا در اقیانوس قرار خواهد گرفت یا خیر.

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato