وایو به جرگه تولید کنندگان اسمارت فون می پیوندد

وایو به جرگه تولید کنندگان اسمارت فون می پیوندد

تا سال ها سونی لپ تاپ های تولیدی خود را تحت برند وایو وارد بازار می کرد که با استقبال خوب خریداران روبرو شد.

در تابستان گذشته، این کمپانی تصمیم گرفت که شعبه لپ تاپ های خود را در قالب یک برند مستقل با نام VAIO راه اندازی کند. حال گفته می شود که این برند خود را برای ورود به عرصه اسمارت فون ها آماده می کند و حتی پیش بینی می شود که وایو در تقابل مستقیم با سونی قرار گیرد که پیشتر کمپانی مادر آن بود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

وایو در نظر دارد که با همکاری اپراتور Japan Communications اسمارت فون های خود را وارد بازار نماید. این شرکت در واقع یک اپراتور شبکه های مجازی موبایل است و از شبکه های دیگر شرکت های مخابراتی سنتی برای ارائه سرویس های ارتباطی خود استفاده می کند.

وایو تاریخ دقیقی را برای رونمایی از اسمارت فون جدید خود معرفی نکرده است اما شایعات حکایت از آن دارد که محصولات جدید آن تا ماه ژانویه (ماه آتی) یعنی احتمالا مصادف با نمایشگاه CES 2015 رونمایی شوند.

انتظار می رود که نخستین اسمارت فون سونی همراه با یک نمایشگر ۵ اینچی و سیستم عامل اندروید ارائه شود.

از دیگر مشخصه های مهم این مجصول می توان به یک نرم افزار اختصاصی اشاره نمود که توانایی مدیریت ایمیل ها، تلفن و تماس های ویدئویی را دارد.

وایو باور دارد که با ارائه یک گوشی مقرون به صرفه و زیبا می تواند سهم قابل توجهی از بازار اسمارت فون ها را در اختیار بگیرد.

اما در بازار کم قیمت ها، مجصولات زیادی وجود دارند و بعید به نظر می رسد که این کمپانی بتواند با ارائه یک اسمارت فون خوش قیمت و زیبا این بازار را از آن خود  کند.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato