۴۸۶ میلیون دلار دیگر به سرمایه اسنپ چت اضافه شد

۴۸۶ میلیون دلار دیگر به سرمایه اسنپ چت اضافه شد

سرمایه اپلکیشن اسنپ چت با یک سرمایه گذاری جدید که روز گذشته انجام شد حدود ۴۸۶ میلیون دلار دیگر افزایش یافت. بدین ترتیب مجموع سرمایه گذاری های انجام شده روی این اپلیکیشن موبایل به ۶۴۹ میلیون دلار رسید.

به گزارش تک کرانچ ارزش اسنپ چت هم اکنون بالغ بر ۲۰ میلیارد دلار است. اگر چه این رقمی تایید شده نیست، اما در صورت صحت آن می توان اسنپ چت را پس از شیائومی و اوبر سومین استارت آپ ارزشمند به حساب آورد.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

اسنپ چت در سال ۲۰۱۱ توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه استنفورد تاسیس شد. این اپلیکیشن به کاربرانش اجازه می دهد پیام هایی برای یکدیگر ارسال کنند که در مقصد پس از مشاهده و گذشتن مدت زمانی تعیین شده ناپدید شوند. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون نفر از آن استفاده می کنند که اغلب آنها ۱۳ تا ۲۵ سال سن دارند. اسنپ چت حداقل بر روی ۹ درصد موبایل های فعال در آمریکا دیده می شود.

با وجود محبوبیت فراوان، اسنپ چت هنوز هیچ درآمدی ایجاد نکرده. این اپلیکیشن تنها مجموعه ای از قابلیت های تازه را عرضه کرده که بتواند برای کسب و کارشان پول ساز باشد.

اوایل سال جاری میلادی مجموعه ای از ایمیل ها بین مدیر اسنپ چت -Evan Spiegel- و مدیرعامل سونی -Micheal Lynton- در جریان هک سونی منتشر شد. در این ایمیل ها مشخص شد که اسنپ چت ۳۰ میلیون دلار برای خرید یک استارت آپ مبتنی بر ویدئو به نام AddLive هزینه کرده است. همچنین در این ایمیل های لو رفته مشخص شده که پیشنهاد خرید این اپلیکیشن از سوی فیسبوک رقمی بیش از ۳ میلیارد دلار بوده است.

اسنپ چت تمامی اسناد منتشره را تایید کرده اما از ارائه توضیح در مورد آنها سر باز زده است.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato