مسابقات اطلاعات عمومی در Trivia Crack

مسابقات اطلاعات عمومی در Trivia Crack

راه های زیادی وجود دارند تا میزان اطلاعات عمومی خود را نسبت به سایر افراد بسنجید؛ می توانید در مسابقات خسته کننده پیامکی شرکت کنید، به مسابقات پر زرق و برق تلویزیونی بروید یا اینکه موبایلتان را در دست گرفته و وارد رقابت بین المللی و هیجان انگیز Trivia Crack وارد شوید. بازی استودیوی Etermax شما را وارد مسابقه ای آنلاین با حریفانی از اقصی نقاط دنیا می کند تا میزان اطلاعات عمومی تان را به رخ تمام دنیا بکشید.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید. 

Trivia Crack فقط یک بازی اطلاعات عمومی معمولی نیست، بلکه با داشتن امکانات ارتباطی، دوست یابی و پیام رسانی یک شبکه اجتماعی هم برای کاربرانش محسوب می شود. بازی به طور کلی دارای دو مود است: مود کلاسیک و مود رقابتی.

روند بازی در مود کلاسیک اینگونه است که شما رقیبی را (چه از دوستان فیسبوکی و چه به صورت رندوم از کاربران بازی) انتخاب می کنید. حالا یک چرخ رنگارنگ جلویتان ظاهر می شود که از شش بخش مختلف تشکیل شده: علوم، جغرافیا، تاریخ، هنر، سرگرمی و ورزش. هر کدام از این بخش ها هم Trophy مخصوص به خود را دارند.

2

هر بار که چرخ را می چرخانید، یک گروه از سوالات برایتان انتخاب می شود.حالا با پاسخ صحیح به سوالات چهار گزینه ای هر بخش، باید تلاشتان این باشد که زودتر از رقیبتان هر شش تروفی را بدست آورید تا پیروز مسابقه شوید. در مود رقابتی نیز قادرید به صورت همزمان با چندین نفر از سراسر دنیا وارد رقابت شوید.

جالب اینجاست که در حین مسابقه می توانید با رقیبتان چت کرده و حتی او را به لیست دوستانتان در بازی اضافه کنید. اگر احساس می کنید که سوالات بازی به قدر کافی چالش برانگیز نیستند نگران نباشید؛ خودتان می توانید دست به کار شده و یک سوال چهار گزینه ای برای سایر شرکت کنندگان بازی طراحی کنید.

Trivia Crack برای کلیه پلتفرم های محبوب موبایل عرضه شده و با داشتن یک شبکه اجتماعی قدرتمند، محیطی پویا و رو به پیشرفت و سوالاتی که دائما در حال بروزرسانی اند، بهترین مسابقه ممکن برای سنجش اطلاعات عمومی شما محسوب می شود، به شرط اینکه کمی به زبان انگلیسی مسلط باشید.

Trivia Crack
  • Trivia Crack
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Etermax
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۴۱.۶ / ۲۴.۴ / ۵ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار
اپ‌استور

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato