اچ پی از نمایشگر های جدید 5K ،4K و خمیده خود رونمایی کرد

اچ پی از نمایشگر های جدید 5K ،4K و خمیده خود رونمایی کرد

نمایشگرها با رزولوشن بالا در حال رواج پیدا کردن بین دوست داران تکنولوژی هستند و از همین رو HP نیز دست به کار شده و سه مدل بسیار جذاب را در CES 2015 معرفی نمود.

HP خط تولید نمایشگرهای خود را مجهز به دو مدل جدید ۴K و یک مدل ۵K نموده و همچنین، مدلی عریض که صفحه نمایشی خمیده را در بر دارد. البته قابل ذکر است که این مدل به رزولوشن ۴K دست نمی یابد. بیشتر نمایشگر های معرفی شده از طرف HP قیمتی زیر ۱۰۰۰ دلار خواهند داشت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

HP_Z27s__Right_Facing.0
Z27s نمایشگر ۲۷ اینچ اچ پی با رزولوشن ۴k

دو مدل ۴K با نام های Z24s و Z27s به ترتیب ۲۳.۸ اینچ و ۲۷ اینچ اندازه داشته و با نسبت طول به عرض ۱۶:۹،‌ کیفیت ۴K را در مقابل دیدگانتان قرار خواهند داد. تراکم پیکسلی در نمایشگر ۲۳.۸ اینچی برابر با ۱۸۵ پیکسل بر هر اینچ و در مدل ۲۷ اینچی که اندکی نیز بزرگتر است،‌ ۱۶۳ پیکسل. (مک بوک پرو ۱۵ اینچ دارای تراکم پیکسلی ۲۲۰ است) هر کدام از این دو مدل دارای ۴ پورت USB 3.0 بوده و در کنار آن به HDMI و Mini DisplayPort نیز می توان اشاره داشت.

مدل ۲۳.۸ یا Z24s در ماه آپریل با قیمتی برابر با ۵۴۹ دلار و از طرفی مدل ۲۷ اینچی یا Z27s با قیمت ۷۴۹ دلار در اواخر ماه میلادی جاری در دسترس خواهد بود.

HP_Z27q_with_HP_ZBook.0
Z27q، اولین نمایشگر ۵k ساخت کمپانی اچ پی

نمایشگر Z27q اولین تجربه این سازنده در زمینه نمایشگر های ۵K بوده و حتی در صورتی که قصد خرید آن را داشته باشید، محتوای زیادی وجود نخواهد داشت تا استفاده لازم را از این محصول برده و صرفا می توانید از زیبایی تصاویر آن لذت ببرید. Z27q یک نمایشگر ۲۷ اینچ با نسبت طول به عرض ۱۶:۹ بوده که کیفیت ۵K را با رزولوشن تصویری برابر با ۲۱۸ پیکسل در هر اینچ برایتان به ارمغان می آورد. همانند مدل های ۴K،‌ دارای ۴ پورت USB 3.0 بوده ولی HP از سایر پورت ها و قابلیت های این محصول سخنی به میان نیاورده است. لازم به ذکر است که اگر به جای خرید نمایشگر ۴K تصمیم به خرید این محصول پیشرفته تر بگیرید، قیمتی معادل ۱۲۹۹ دلار را خواهید پرداخت که از نمونه های ۴K بسیار گران تر است.

HP+Z34c,+Right+Facing_630_wide
Envy 34c نمایشگر ۳۴ اینچی خمیده که با نام Z34c نیز شناخته می شود

نمایشگرهای خمیده محصولاتی بسیار جدید نیستند ولی Envy 34c یکی از اولین تجربه های HP در این حوزه به شمار می رود. این محصول ۳۴ اینچی رزولوشنی برابر با ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل داشته و نسبت طول به عرض آن نیز  ۲۱:۹ است.

HP می گوید این نمایشگر را به گونه ای طراحی نموده که کمترین میزان بازتاب نور را در آن مشاهده خواهیم کرد و در هر دو سوی این نمایشگر نیز اسپیکر هایی تعبیه شده اند. قیمت محصول مورد بحث ۹۹۹ دلار تعیین شده و از ماه آپریل برای فروش عرضه می گردد. لازم به ذکر بوده که این سازنده یک نمایشگر ۲۷ اینچ خمیده دیگر نیز تولید نموده که قیمت آن برابر با ۳۹۹ دلار است.

Digiato Banner CES

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato