با صندلی Tao بدون بلند شدن از جای خود ورزش کنید

با صندلی Tao بدون بلند شدن از جای خود ورزش کنید

بسیاری از مردم ایالات متحده از مشکل اضافه وزن رنج می برند. بیشتر افراد صبح از خواب بیدار شده،‌ به سر کار می روند و بعد از اتمام ساعات کاری نیز بدون هیچ گونه ورزشی روزشان را به پایان می برند. کمپانی Tao Wellness که سال گذشته نیز در نمایشگاه CES با محصولاتی حضور داشت، قصد دارد مردم را به ورزش کردن بر روی صندلی هایشان بدون اینکه از سر جای خود بلند شود تشویق کند.

صندلی های جدید Tao محصولاتی هستند که در تلاش هستند یک باشگاه ورزشی در اتاق پذیرایی افرادی که تحرک کمتری دارند ایجاد کنند.

در ادامه با دیجیاتو و این صندلی های جذاب همراه باشید.

DSC_5242-2040.0

صندلی های Tao از لحاظ ظاهری شباهت های بسیاری به محصولات Eames Lounge داشته با این امکان که از آن به عنوان وسیله ورزشی نیز می توان استفاده کرد. سنسورهایی برای این منظور در این دستگاه تعبیه شده اند و زمانی که شخص استفاده کننده بر روی آن می نشیند، با استفاده از دسته های صندلی قابلیت ورزش کردن را پیدا کرده و با فشار مناسب قادر خواهد بود تا حرکات فشاری مربوط به پا را نیز انجام دهد.

DSC_5264-2040.0

DSC_5281-2040.0

در دسته صندلی سمت راست این محصول نمایشگری وجود دارد که می توان مقدار کالری سوزانده شده را مشاهده کرد و البته با اپلیکیشنی که بعدا برای پلتفرم iOS، اندروید و ویندوز فون ارائه خواهد شد هماهنگ می شود.

DSC_5258-2040.0

کمپانی Tao هیچگاه ادعا نکرده که استفاده از این صندلی نیاز شما را به ورزش کردن به شکل کامل مرتفع می کند. برای داشتن بدنی سالم، ورزش در هوای آزاد بهترین گزینه بوده ولی در هر صورت،‌ استفاده از این محصول یک انتخاب برای افرادیست که وقت این کار را نداشته و یا تنبلی خاصی در وجودشان موج می زند.

صندلی مذکور به شکل نمونه اولیه در نمایشگاه CES به نمایش در آمده و کمپانی Tao سخن از عرضه زود هنگام آن به میان آورده است.

برای اطلاع بیشتر از نحوه دقیق کارکرد محصول،‌ به تماشای ویدئوی زیر بنشینید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/The-Tao-Chair-Lets-You-Work-Out-Without-Ever-Getting-Up-CES-2015.mp4"]

Digiato Banner CES

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato