با پروژکتور جدید ZTE آشنا شوید

با پروژکتور جدید ZTE آشنا شوید

ZTE دقایقی پیش از Spro 2 در طول نمایشگاه CES رونمایی کرد. ویدیوپروژکتور کوچکی که اندروید ۴.۴.۲ کیت کت روی خود دارد و می تواند ویدیوهای ۱۰۸۰p را روی هر دیواری در نزدیکی اش قرار دارد نمایش دهد.

همچنین، حین نمایش فیلم و تصویر از طریق آن، می توانید از طریق هات اسپات LTE از اینترنت نیز بهره مند شوید. بله، Spro 2 یک پروژکتور و هات اسپات همراه است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا توضیحات بیشتر و همچنین تصاویری از این محصول را ببینیم.

جدا از قابلیت اتصال LTE، آنچه Spro 2 را نسبت به دیگر پروژکتورها جذاب می سازد، اجرای نسخه ای مخصوص از اندروید است که با استفاده از آن قادر خواهید بود فیلم ها، برنامه های تلویزیونی را سریع تر ببینید و ارائه های خود را بسیار راحت تر انجام دهید.

Spro 2 قدمی رو به جلو نسبت به پروژکتور پیشین شرکت است که در جریان CES 2014 معرفی شده بود. مدل قبلی نه اندروید را اجرا می کرد و نه هات اسپات بود. Spro 2 هم یک ریموت دارد و اندازه کوچک اش سبب گشته که حمل و نقل آن بسیار ساده باشد.

پروژکتور ZTE می توانید تصاویری به بزرگی ۱۲۰ اینچ را هم نمایش دهد گرچه نهایت رزولوشنی که برای آن در نظر گرفته شده ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل است. یک نمایشگر ۵ اینچی هم دارد که از طریق آن می توانید با اندروید مخصوص دستگاه ارتباط برقرار نمایید.

به عنوان یک هات اسپات همراه، Spro 2 می تواند تا ۸ دستگاه موبایل را در شبکه ۴G LTE خود داشته باشد.

ZTE اطمینان داده که قیمت دستگاه معقولانه خواهد بود. محدوده قیمت ۶۰۰ الی ۱۰۰۰ دلاری برای این دستگاه در نظر گرفته شده که به نظر منطقی است. اگر فکر می کنید چنین دستگاهی به کارتان می آید باید چند روزی صبر کنید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با مدل ارائه دستگاه مشخص شود.

v-DSC06763-4.0

v-DSC06749-3.0

v-DSC06741-2.0

v-DSC06723-1.0

All_Angles.0

Hero_Shot_1.0

Hero_Shot_2.0

Top_Angle.0

 

Digiato Banner CES

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato