آیا هوآوی دیگر از نام Ascend استفاده نخواهد کرد؟

آیا هوآوی دیگر از نام Ascend استفاده نخواهد کرد؟

هوآوی در سال گذشته فوق العاده عمل کرد. در این سال شاهد افزایش قابل توجه سود این کمپانی و عرضه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار خوب آن بودیم.

تلفن های هوشمند Ascend P7 و Mate 7 با استقبال مطلوبی از سوی کاربران روبرو شدند. این شرکت همچنین پوسته اندرویدی رابط کاربری ایموشن خود را نیز بهبود بخشید که در نتیجه آن، علاوه بر زیباتر شدن ظاهر، سودمندی آن نیز افزایش پیدا کرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

روشن است که این غول چینی در مسیر صحیحی قرار گرفته است و احتمالا در سال ۲۰۱۵ نیز همینگونه خواهد بود اما هوآوی باید در نظر داشته باشد که این رقابت به خصوص در چین بسیار دشوار است.

این شرکت به خاطر برندینگ «Ascend» برای محصولاتش شهرت دارد اما به نظر می رسد که به زودی دیگری خبری از این نام نخواهد بود.

براساس گزارشی که از یک منبع معتبر در چین دریافت شده، هوآوی در آینده ای نه چندان دور برندینگ «Ascend» را متوقف خواهد کرد. این منبع همچنین اعلام داشته که جزئیات مربوط به این خبر به زودی در کنگره جهانی موبایل بارسلون توسط کمپانی مورد بحث اعلام خواهد شد.

اما این همه ماجرا نیست و سایت DroidApp موضوع جالب تری را در بیانیه خبری رسمی هوآوی پیدا کرد. در این بیانیه، همانطور که در تصویر می بینید خبری از برندینگ «Ascend» برای چندین محصول مختلف این شرکت (که پیشتر عرضه شده بودند) به چشم نمی خورد.

به نظر می رسد که هوآوی قصد جایگزین کردن Ascend با نام دیگری را ندارد و در عوض می خواهد که به صورت کامل آن را حذف نماید. مشخص نیست که چرا شرکت مذکور قصد انجام چنین کاری را دارد اما روشن است که این امر به زودی اتفاق خواهد افتاد.

همانطور که در ابتدا گفتیم، چندی پیش هوآوی تغییراتی را در رابط کاربری و طراحی اسمارت فون خود ایجاد نمود که همگی در جهت بهتر کردن برند Ascend بود اما حالا مشخص نیست که چرا علیرغم دریافت بازخورد خوب از سوی کاربران، چنین خبری منتشر می شود.

نظر شما چیست؟ آیا این اقدام هوآوی صحیح است؟ تابحال با مدل های Ascend P7 یا Mate 7 کار کرده اید؟

Huawei-to-remove-the-Ascend-branding

نظرات ۳۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato