آشوب برادران تفنگدار در Gun Bros 2

آشوب برادران تفنگدار در Gun Bros 2

Run & Gun از جمله ژانرهای قدیمی و پرطرفدار بازی های رایانه ای است که شلیک پیاپی و دویدن مستمر را مبنای گیم پلی خود قرار داده.

روزگاری بازی های این سبک همچون رمبو یا Metal Slug طرفداران سینه چاکی داشتند؛ طرفدارانی که شلیک بی وقفه و هجوم بدون فکر به دل سپاه دشمن را به اکشن های استراتژیک و ملال آور ترجیح می دادند.

حالا Gun Bros 2 عنوان ران اند گان استودیوی مشهور Glu Mobile، آمده تا از میراث این سبک خاطره انگیز پاسداری کند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

داستان گان بروز ۲ در یک کهکشان لایتناهی دنبال می شود؛ جایی که گروهی ظالم و ستمگر به نام T.O.O.L پس از کناره گیری از جنگی قدیمی، دوباره به کهکشان بازگشته و امنیت ساکنانش را به خطر انداخته اند. اما در کل این فضای بی کران، چه کسی یارای مقابله با این زورگویان را دارد؟ جواب کاملا مشخص است: پرسی و فرنسیس، دو برادر تفنگدار بازی.

گیم پلی گان بروز ۲ همانقدر زیباست که از آن انتظار دارید. اکشن پرشور و نشاط آن مجال نفس کشیدن را از شما می گیرد و تفنگ های متنوع و وضعیت های چالش برانگیزش، دلایل قدرتمندی برای اعتیادتان به بازی هستند.

unnamed (1)

می توانید بخش هایی از مراحل را سوار بر تانک های عظیم الجثه طی کرده و با خرد و خمیر کردن دشمنان، برای خود سلاح های جدید و زره های غیر قابل نفوذ خریداری کنید.

نیازی به تعریف از جلوه های بصری گان بروز نیست. همین که در موقعیت های عظیم جنگی اش قرار بگیرید به زیبایی جو آن پی خواهید برد. البته برای این که از بازی لذت بیشتری ببرید، سازندگان، بخش چند نفره فوق العاده ای را هم برایتان در نظر گرفته اند.

گان بروز ۲ برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و بی شک از برترین عناوین اکشنی است که می توانید در موبایل هایتان داشته باشید.

Gun Bros 2
  • Gun Bros 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Glu
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۰۴ / ۱۹۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato