آیا LG با دست خالی به بارسلون و MWC 2015 می آید؟

آیا LG با دست خالی به بارسلون و MWC 2015 می آید؟

تا کنگره جهانی موبایل صرفا اندکی بیش از یک هفته باقی مانده و می دانیم سامسونگ و اچ تی سی، قصد رونمایی از چه محصولاتی را در این نمایشگاه خواهند داشت؛ اما LG در میان هیاهوی M9 و S6، چه جایگاهی را کسب خواهد کرد؟

کره ای ها جی فلکس ۲ را در نمایشگاه CES رو کردند و حال تقریبا مطمئن هستیم از پرچمدار بعدیشان به نام G4، در این نمایشگاه خبری نخواهد بود. پس ال جی به چه مقصودی به بارسلون سفر خواهد کرد؟ در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

LG در CES یک ساعت هوشمند به نمایش گذاشت که بعدا فهمیدیم از webOS استفاده می کند. اما برای طرفداران اندروید چطور؟ گمان می رود پرونده ی اسمارت فون ها با معرفی یک Optimus میان رده بسته شود و در زمینه ی تبلت ها، شاید شرکت کره ای جایگزینی برای G Pad 8.3 داشته باشد. مزیت تبلت های سری G Pad این بود که قیمت نسبتا پایینی نسبت به رقبا داشتند. (حدود ۳۰۰ دلار برای مدل ۱۰ اینچ). از سوی دیگر این شرکت هفته ی گذشته دست به معرفی Urbane زد که ساعت هوشمندی لوکس و فلزی با بدنی چرمی است.

اما در زمینه ی صفحه نمایش ها؛ این گمانه زنی وجود دارد که شرکت کره ای، اسمارت فونی با صفحه نمایشی خمیده در دست توسعه دارد که نوع خمیدگی آن نیز با G Flex تفاوت هایی می کند. سامسونگ و ال جی هر دو مدت زمانیست که بر روی به دست آوردن سهم بیشتری از مشتریان بازار اسمارت فون های خمیده، رقابت دارند. ال جی البته G Flex را دارد اما شاید موبایل خمیده ی بعدی، شباهت هایی به Note Edge داشته باشد. اگرچه نداشتن رویداد اختصاصی برای این محصول، احتمال معرفی آن را در کنگره جهانی موبایل به شدت کاهش می دهد.

LG تمایل ندارد تا G4 را در میان هیاهوی گلکسی S6 معرفی نماید، بلکه می خواهد اندکی دیرتر و در آوریل، در میان کانون توجهات قرار گیرد. به طور کلی از شواهد پیداست که حضور امسال ال جی در برابر سامسونگ و اچ تی سی، بسیار کم رنگ تر از پیش خواهد بود.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato