گوگل به شما اجازه می دهد تا 50 هزار آهنگ را به رایگان در فضای ابری ذخیره کنید

گوگل به شما اجازه می دهد تا 50 هزار آهنگ را به رایگان در فضای ابری ذخیره کنید

گوگل امروز گامی بلند در برابر رقبایش در پخش آنلاین موزیک برداشته است. این کمپانی به تازگی اعلام کرده که به زودی، شما قادر خواهید بود تا ۵۰ هزار آهنگ از کلکسیون شخصی موزیکتان را آپلود و از طریق سرویس Google Play Music در فضای ابری ذخیره نمایید، آن به هم به طور کاملا رایگان. گفتنی است که تاکنون این امکان به آپلود ۲۰ هزار آهنگ محدود بوده است.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

رقم جدیدی که اعلام شده، دوبرابر بیشتر از مقداری است که اپل برای آپلود آهنگ ها در آیتونز در اختیار کاربرانش قرار داده است. اپل با سرویس iTunes Match خود، اجازه آپلود ۲۵ هزار آهنگ را به کاربرانش می دهد که البته رایگان هم نیست و برای استفاده از آن، می بایست سالیانه مبلغ ۲۴.۹۹ دلار را پرداخت کنید. (با پرداخت هزینه آیتونز مچ، همچنین امکان گوش دادن به رادیوی آیتونز بدون مزاحمت تبلیغات برایتان ممکن خواهد شد).

G Play Music 1

در سرویس موزیک آمازون تنها ۲۵۰ آهنگ را می توانید به رایگان در فضای ابری ذخیره کنید. برای آپلودهای بیشتر نیازمند صرف هزینه هستید که البته با پرداخت آن، امکان آپلود آهنگ تا سقف ۲۵۰ هزار عدد برایتان فراهم می شود. تفاوت گوگل با آمازون در اینجاست که با گوگل به صورت رایگان، تا ۵۰ هزار آهنگ را می توانید آپلود کنید.

گوگل با افزایش این رقم در تلاش است تا فاصله اش را با اپل، آمازون و سرویس اکس باکس موزیک مایکروسافت بیشتر از همیشه کند. گفتنی است که اکس باکس موزیک اجازه آپلود دستی را به شما نمی دهد؛ بلکه با آن می توانید تنها از طریق همگام سازی، آهنگ هایی که در فروشگاه مایکروسافت خریداری کرده اید را در فضای ابری ذخیره کنید.

امکانی که گوگل برای کاربرانش فراهم کرده فوق العاده به نظر می رسد.فارغ از این که خواستار پرداخت هزینه برای گوگل پلی موزیک هستید یا خیر، این سرویس آپلود رایگان مطمئنا ارزش یک بار تجربه را خواهد داشت.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato