حدس کلمات با پانتومیم در بازی ایرانی "لامپ"

حدس کلمات با پانتومیم در بازی ایرانی "لامپ"

برای بازی در جمع های دوستانه، بازی پانتومیم همیشه جز اولین گزینه هاست. استودیوی ایرانی پالس با الهام از این بازی دسته جمعی و ترکیبش با گیم پلی آفتابه، یک بازی فکری تحت عنوان لامپ را طراحی کرده که بر خلاف نمونه های کاملا تقلیدی از آفتابه، بسیار خلاقانه و سرگرم کننده ظاهر شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اگر به شما بگویند که ضرب المثل "هلو بپر تو گلو" را با پانتومیم اجرا کنید، فکر می کنید چقدر سریع می توانید آن را به دوستانتان بفهمانید؟ اگر در این کار به قدر کافی حرفه ای نیستید، باید بگوئیم که سازندگان لامپ این کار را به صورت کاملا حرفه ای و قابل درک برایتان انجام می دهند.

در 97 مرحله بازی لامپ، فقط و فقط باید از طریق مشاهده حرکات دست و بدن آدم های بازی به پاسخ معما برسید. مثلا با دیدن آدم در حال رکاب زدن، حدس بزنید که باید در جای خالی کلمه دوچرخه را بنویسید.

Lamp 2

معماهای بازی در مراحل اولیه بسیار ساده اند، اما هر چه به مراحل بالاتر می رسید سخت تر و سخت تر می شوند و چاره ای جز استفاده از راهنمایی (حذف حروف، نمایش کلمه، رد کردن چیستان) ندارید.

این راهنمایی ها از طریق پرداخت سکه در دسترس اند و اگر سکه کم آوردید، می توانید به فروشگاه بازی رفته و بسته های هزار سکه ای تا بیست هزار سکه ای لامپ را خریداری کنید.

لامپ از رابط کاربری زیبا و رنگارنگی هم بهره می برد و مشخص است که زمان زیادی برای طراحی محیط به صورت دستی صرف آن شده. اگر عاشق پانتومیم هستید و در آن ادعایتان می شود، توصیه می کنیم همین الان لامپ را دانلود کنید و مهارتتان در حدس کلمات را در آن به چالش بکشید.

لامپ(پانتومیم آفتابه ای)
  • لامپ(پانتومیم آفتابه ای)
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: گروه پالس
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 28.4 مگابایت

نظرات ۲۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.