آیا در ۳۱ فروردین شاهد معارفه OnePlus 2 خواهیم بود؟

آیا در ۳۱ فروردین شاهد معارفه OnePlus 2 خواهیم بود؟

در حالیکه کمپانی OnePlus تائید نموده طی سال جاری قصد دارد دو تلفن هوشمند جدید را معرفی نماید، انتظار می رود که یکی از آنها OnePlus 2 نام داشته باشد و البته موبایل های مورد بحث در نیمه ی دوم ۲۰۱۵ رونمایی گردند.

ناگفته نماند که این انتظارات نمی توانند سبب شوند تا شرکت یاد شده پرده برداری از محصول یا محصولات جدیدش را قدری زودتر انجام ندهد. در همین راستا امروز OnePlus دعوتنامه هایی مجازی را برای روز دوشنبه ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) ارسال نموده تا حواس کاربران و رسانه ها را به آنچه که قرار است در این تاریخ معرفی یا رونمایی شود جلب نماید.

کمپانی مذکور از اشاره به هر نوع جزئیات بیشتری راجع به رویداد فوق الذکر سر باز زده است، ولی با توجه به اینکه OnePlus One حدود یک سال پیش و در آوریل ۲۰۱۴ معرفی شده، ابداً بعید نیست که اکنون نوبت به ارائه ی رسمی نسل جدید آن یعنی OnePlus 2 رسیده باشد.

گزارش ها و شایعات پیشین حکایت از این دارند که OnePlus 2 احتمالاً با قیمتی گران تر نسبت به مدل کنونی شرکت تولید کننده اش راهی بازار خواهد شد و به پردازنده ی اسنپدراگون ۸۱۰، نمایشگر ۵.۵ اینچی، اسکنر اثر انگشت و درگاه کارت حافظه تجهیز گشته است.

ضمناً شنیده شده که OnePlus‌ یک اسمارت فون ارزان تر را نیز در دستور کار دارد ولی تا به حال جزئیات خاصی از مشخصه های فنی این موبایل لو نرفته است. نظر شما چیست و فکر می کنید در ۳۱ فروردین ماه چه محصول جدیدی معرفی خواهد شد؟

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato