زمان بندی کنفرانس های سونی، مایکروسافت و یوبیسافت در نمایشگاه E3 مشخص شد

با سرعت هر چه تمام تر به زمان برگزاری کنفرانس ها و نمایشگاه E3 نزدیک می شویم، زمانی که برای گیمرها مهم ترین روزهای سال به حساب می آید. حدودا یک ماه به شروع این نمایشگاه بزرگ باقی مانده و شرکت های بزرگی چون سونی و مایکروسافت کم کم برنامه های خود را اعلام می کنند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

زمان بندی کنفرانس ها به شرح زیر است:

  • کنفرانس بتسدا - دوشنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۰۶:۳۰ صبح
  • کنفرانس مایکروسافت - دوشنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۰۹:۰۰ شب
  • کنفرانس الکترونیک آرتز - سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۰:۳۰ بامداد
  • کنفرانس یوبیسافت - سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۲:۳۰ بامداد
  • کنفرانس سونی - سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۵:۳۰ صبح
  • کنفرانس دیجیتالی نینتندو - سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۸:۳۰ شب
  • کنفرانس اسکوئر انیکس - سه شنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۰۹:۳۰ شب
  • کنفرانس پی سی گیمینگ - چهارشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۰۴:۳۰ صبح

بتسدا، اسکوئر انیکس و وبسایت PC Gamer (برگزار کننده کنفرانس پی سی گیمینگ)، برای اولین بار کنفرانس های خود را در E3 برگزار می کنند و انتظار می رود که شاهد رونمایی های خاص و جذابی باشیم، مخصوصا از سوی بتسدا.

شایعه شده که بتسدا می خواهد Fallout 4 را به نمایش گذاشته و بالاخره به انتظارات پایان دهد. مایکروسافت روی هولولنز تمرکز می کند و سونی هم برنامه هایی برای پروژه مرفیوس دارد. الکترونیک آرتز احتمالا Mass Effect بعدی را نمایش دهد و یوبیسافت هم قرار است بازی بزرگ بعدی خود را معرفی کند.

در هر صورت، انتظارات از E3 2015 بسیار بالاست. استودیو RockSteady تنها چند روز مانده به عرضه Batman: Arkham Knight، فرصت دارد تا طرفداران و دنیای بازی های ویدیویی را تحت تاثیر قرار دهد و هیدئو کوجیما هم قطعا تریلری با کارگردانی و موسیقی عالی برای این نمایشگاه در نظر گرفته است.

انتظارات شما از E3 امسال چیست؟ تصور می کنید چه عناوینی به نمایش در می آیند و کدام یک از شرکت های فوق نمایش خیره کننده تری خواهد داشت؟ رقابت مایکروسافت و سونی در E3 همیشه جذاب بوده و امسال هم استثنا نیست. شما چه فکر می کنید؟

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید.

E3Banner

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟