همه چیز درباره آیفون 13
نینجاهای دونده؛ معرفی بازی Twin Runners 2

نینجاهای دونده؛ معرفی بازی Twin Runners 2

در بازی های رانر، کنترل یک کاراکتر با وجود موانع مسیر به قدر کافی مشکل هست؛ حالا فرض کنید اگر کنترل دو کاراکتر را به دستتان بدهند دچار چه دردسری می شوید.

Twin Runners 2 دقیقا از همین جنس بازی هاست؛ عنوان رانری که کنترل دو نینجای مبارز را در یک جاده به شما می سپارد تا با یک چالش درست و حسابی مواجه باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

نینجاهای Twin Runners 2 قرینه همدیگرند؛ چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ حرکت و جابجایی. اگر انگشت خود را به سمت چپ بکشید، همزمان به سمت مرکز تصویر حرکت کرده و به هم می چسبند و با سوایپ به راست، دوباره از هم جدا شده و به گوشه های جاده خواهند رفت.

Twin Runners 2 1

خوشبختانه Twin Runners 2 از آن دست رانرهای کودکانه ای نیست که هر کسی از پس آن بربیاید. هنگام بازی کردنش باید بر اعصابتان مسلط باشید و شدیدا روی مسیر و کنترل دو نینجا تمرکز کنید. درجه سختی بازی حقیقتا بالاست و سرعت تا جایی می رسد که ادامه بازی غیر ممکن می شود.

Twin Runners 2 به غیر از حالت تک نفره، حالت مالتی پلیری هم دارد که در آن کنترل کاراکتر دوم به دست رقیب آنلاین شما سپرده می شود. اما از معدود بازی هایی است که می توان حالت تک نفره اش را جذابتر و چالش برانگیزتر از حالت دونفره اش توصیف کرد.

برای اینکه در بدو ورود به بازی از درجه سختی اش دلزده نشوید، توصیه می کنیم پیش از ورود به بازی اصلی کمی در بخش Practice تمرین کنید تا با نحوه کنترل منحصر به فردش آشنا شوید. Twin Runners 2 برای سیستم ها عامل iOS و اندروید عرضه شده و جزء سخت ترین و در عین حال سرگرم کننده ترین رانرهای فکری این روزهاست.

ویدئویی از گیم پلی بازی را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

Twin Runners 2
  • Twin Runners 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: JUST4FUN
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۴۷.۵ / ۴۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato